Oblečení na pracovní pohovor

Vložit odpověď
sedaj

9.4.14 11:52

Ráda bych Vás poprosila o Váš názor.
Minulý týden jsem se zúčastnila pracovního pohovoru na pozici středního managementu. Měla jsem černou pouzdrovou sukni a bílou halenku s černými puntíky. Zahlédla jsem i ostatní uchazeče a i vzhledem k tázajícím jsem byla překvapivě celkem hodně overdressed. V pondělí se chystám na další pohovor do jiné společnosti, ale na stejnou pozici. Myslíte, že šaty na fotografii jsou vhodné? Cítím se v nich moc dobře, nikde se nemačkají (narozdíl od halenky, kterou jsem měla na sobě tenkrát). Měřím 163 cm, takže mají vhodnou délku ke kolenům. Na krk mám decentní doplněk. Ale nevím, zda nejsou moc neformální. Další variantou je pak zmíněná černá sukně s halenkou. Zároveň vím, že moji potenciální kolegové chodí do zaměstnání v riflích. Ti mne ale pohovorovat nebudou. Děkuji.

Najdete v encyklopedii: Hipster

 

Zalezi stredni management v jake firme (bude rozdil mezi bankou a firmou prodavajici treba sportovni nacini nebo nejakou reklamni agenturou). Ale vseobecne mi krajkova sukne nepripada jako vhodna na pracovni pohovor (krajka jakkoliv pouzita podle me nepusobi prilis profesionalnim dojmem). Zustala bych u pouzdrove sukne, klidne i ne-cerne, s nejakou vice ci mene zajimavou halenkou. U vylozene serioznich zamestnavatelu se drzet pri zemi a outfit doplnit treba sackem. U pohovoru je podle me vzdycky lepsi byt overdressed nez naopak.

Zebra33 +24067/-2176

9.4.14 12:18

 

súhlas, vždy je lepšie byť overdressed, zamestnávateľ by to mal oceniť, že ste si dali záležať na výzore…to že niekto nemá hanbu prísť na pohovor v niečom, čo je príliš casual (rifle, tričko, tenisky) je jeho problém, áno, aj to som videla…

zuzulique +1872/-682

9.4.14 17:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek