Oblečení věk 90 +

Azarewa

08.05.16 20:17

Dobrý den,
měl by tu prosím někdo z Vás tip, jak obléct pána ve věku nad 90 let, aby vypadal dobře, ale zároveň aby oblečení splňovalo některé věkem a zdravotním stavem dané podmínky?
Oblečení by mělo sloužit ke kratším procházkám ve městě a v parku. Problémem jsou drobné knoflíčky a složitější zapínání. Kvůli otékajícím nohám jsou potřebné volné nohavice.
Nevím, do kterého obchodu se vypravit, nezatracuji ani osvědčený e-shop, protože je stejně nereálné přesvědčit dědu, aby vyrazil a oblečení si zkoušel v prodejně.
Nemám ponětí ani o případném stylu - z oblečení, které nosí v současné době není jediný kus, který by si zasloužil nebýt vyhozen. Není tedy na čem stavět.
Budu vděčná za jakoukoli kostruktivní radu.


Reklama

 

Dobra ispirace se da nacerpat na Buck&Buck. Vybrala jsem nejake veci, ktere me zaujaly, treba kosile na suchy zip, kalhoty do gumy, …

Azarewa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP_vinnie +3952/-957

09.05.16 10:06

 

Na zacatek bych zkusila tricko s limeckem, delsi vestu a kalhoty klidne do gumy z trznice. A pak si dedecek rekne, pokud bude chtit neco jineho, nebala bych se nejakeho obleku ze secondhandu.

Robena +16504/-2346

09.05.16 01:38

 

Já jsem otce oblíkala v normálních obchodech a to potřeboval vel xxl. Trika s límečkem, pěkné svetry, hodně věcí jsem kupovala v MS. Kalhoty do gumy jsem taky někde koupila v normálním obchodě, aby to nevypadalo jako tepláky.
Možná to bylo v Reserved, už si nepamatuju.

Azarewa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

RenaLange +65824/-46174

09.05.16 09:10

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama