pacific green šaty na svatbu - jaké doplňky?

Vložit odpověď
šedá myš

20.3.13 18:26

Zdravím,

v létě se chystám kamarádce na svatbu. Koupila jsem si přiložené letní šaty. Jsem v oblékání hodně konzervativní a nerada jsem středem pozornosti.

Prosím o návrhy doplňků: boty, kabelka, šperky??

Boty plánuji nude s otevřenou špičkou, takže pravděpodobně bude podobná i kabelka. Šperky běžně nenosím a moc se v nich necítím, plánuji klasickou perličku do uší. Výstřih je celkem uzavřený, takže si nejsem jistá, zda se něco hodí.

Jenže když to dám tak nějak dohromady, jakoby tomu něco chybělo, nějaké oživení…Proto se obracím na peklo :)

Šaty měnit nebudu, jednak se v nich cítím dobře a jednak partner již pořídil sladěnou kravatu :)

Ještě pár detailů ke mě: 29 let, 154 cm, 49 kg, blond mikádo, modré oči, spíš bledá :) v šatech vypadám plnější, délka těsně nad kolena.

Díky moc všem! Hezký den!

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Myslím, že nude a zlatá půjdou k šatům moc hezky.. náušnice bych volila podle toho jak mikádo upravíte.. líbilo by se mi nějak třeba jen za jedním uchem sčesané a doplnit dlouhými náušnicemi..
na krk nic hlavně kvůli řasení výstřihu..
brož bych použila jen v případě, že nebudete mít myrtu..

megusa +4489/-328

20.3.13 21:27

 

Taky se přikláním k variantě bez ozdoby na krku… myslím, že pouze náušnice + náramek bude výborná volba. Pokud chcete být spíše decentní, pak bych volila nude lodičky, k tomu psaníčko třeba něco jako toto http://www.collegefashion.net/…s-outfit.jpg
nebo pak třeba něco jako toto http://media-cache-ec2.pinterest.com/…196e66f7.jpg

pokud by jste se přeci jen cítila, že chcete něco zajímavějšího, pak by nemusela špatně vypadat kombinace s jinou barvou na doplňcích v kombinaci s tou co je na šatech… asi to ale nebude úplně jednoduché sehnat…něco jako toto http://www.dressforthewedding.com/…10/look1.png

nebo eventuelně toto http://thedressingroomblog.files.wordpress.com/…tle-blue.jpg?…

Pokud by jste se rozhodla, že přeci jenom něco na krk, nechte se inspirovat třeba tímto http://media4.onsugar.com/…xlarge_1.jpg

a http://24.media.tumblr.com/…eo1_1280.jpg

Nebo mě ještě napadlo, že by šlo využít nějaké vhodné ozdoby - čelenky / fascinátoru, ale nevím jak moc se to slučuje s Vaší konzervativní představou http://art-deco-weddings.com/…scinator.jpg

ajuna +1896/-266

21.3.13 08:26

 

Šperky bych volila zlaté, myslím, že by mohly hezky ladit jak s odstínem modré na šatech, tak s nude doplňky a blondýnkám obecně sluší. Ani jako šedá myška se jich myslím nemusíte bát, když si vezmete nějaké jemné, nebudete vyčnívat a zároveň model oživíte. Souhlasím s vámi v tom, že náhrdelník k takovému uzavřenému výstřihu asi ne, já bych radila náušnice a pár náramků. A nebojte se vyčnívat elegancí, bylo by přeci škoda jít v šatech, o kterých byste věděla, že nejsou doladěné, a že byste si je představovala jinak, jen proto, abyste nevyčnívala z davu. ;-)

Lisa. Ginmi +1326/-173

20.3.13 20:55

 

Koupila jsem si před dvěma měsíci ty samé šaty. Nosím k nim doplňky v barvě šampaň (boty, kabelčičku) a ze šperků jen perlový náramek složený z více perlových náramků různých odstínů „šampaňské“ (nedovedu ty odstíny lépe popsat) a drobné perlové naušnice. Je to perfektní kombinace, jemnější než zlatá, ale uznávám, že koupit šampaňské boty je asi složité. Já mám ty svoje už asi tři roky.

Jinak souhlasím se zlatou nebo nude, černou ne, to by bylo moc tvrdé.

martinarie +576/-281

21.3.13 19:28

 

Šaty jsou krásné a tělové doplňky se k nim skvěle hodí. Náhrdelník určitě vynechte, ale zvolila bych buď větší náušnice anebo malé náušnice s ozdobou ve vlasech (spona, čelenka apod.). A nějaký šperk na ruku (náramek, prsten). A nezapomeňte, že hodně udělá i líčení, budete výraznější.
Mně by se líbila kombinace tělové doplňky a stříbro, záleží na tom, jaký blond odstín máte (tj. jestli se lépe cítíte ve zlatě či stříbře).

+/-

21.3.13 07:32

 

Napadá mě nějaký delší náhrdelník nebo korále, co by visely přes šaty. Nebo brož sladěná s náušnicemi, ta by vás nemusela ani moc rušit, pokud se ve špercích necítíte. A co nějaký náramek (či několik)? Můžete si vybrat velmi jemné, přesto to pomůže zbavit se dojmu „nedodělanosti“. Spíš bych nedávala šálu / šátek, to byste mohla vypadat trochu jako letuška :) Pásek se asi taky spíš nehodí. A máte už vymyšleno, co si vezmete přes šaty pro případ chladnějšího počasí?

prettywoman +539/-158

20.3.13 20:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek