Pánský blejzr

Vložit odpověď

17.11.14 13:11

Milé dámy a možná i pánové. Můj muž se rozhodl, že se trochu odkloní od mikin a triček a vyzkouší elegantnější styl. Pořídil si již několik lehkých svetrů a teď uvažuje o blejzru. Pátrali jsme zatím jen na internetu a protože jde jen o pokus, sháníme cenově přijatelnou variantu (dejme tomu kolem 1.500,–). Můj muž je poměrně vysoký, hodně štíhlý, ale má široká ramena a dlouhé ruce. Takže potřebujeme blejzr ve střihu slim fit. Ideální by byl tvíd v klasické tmavě hnědé barvě nebo tmavě modrý blejzr se záplatami na loktech. Viděli jste v běžných řetězcích něco takového? Ano mají ho „oblekové“ obchody (Bandi, Blažek, Steilmann) ale to jsme na ceně od 3.000,– nahoru a do toho se manželovi zatím nechce jít.
Děkuji za radu!

Najdete v encyklopedii: Tabulka pásnkých velikostí

 

Tvíd se vám bude u nás shánět jen velmi těžko a určitě nepočítejte s cenou okolo 1500. Pokud to chcete opravdu jen na zkoušku, je asi nejlepší projít si nějaké second handy. Nebo natrefit na výprodeje. Vím, že se občas v C&A mívají lehká letní saka bez podšívky přijatelné kvality za podobnou cenu. Tam by se bavlněné sako sehnat asi dalo. Jinak obejít již zmíněné M&S a P&C, Van Graaf nebo nějaké outlety v Praze. Ale počítejte s tím, že nabídka v tuzemsku ve všech zmíněných je žalostná. Na něco by se dalo narazit na zahraničních eshopech, ale jestli s nakupováním oblečení ze zahraničí nemáte zkušenosti, byl by to risk a spousta možných komplikací.

Alternativní úvaha by byla koupit si rovnou něco pořádného (eliminuje to případné špatné dojmy z levného saka „na zkoušku“). Navíc když už za to manžel něco utratí, naučí se to nosit lépe, neboť mu bude líto hodit to do skříně :-)

sosha: Odpověď mi pomohla, děkuji!

IndyBZ +92/-19

17.11.14 17:43

 

Minulý týden jsem viděla v Peek & Cloppenburg pěkné manšestrové za 1.500, ale nějak podrobně jsem je nezkoumala. Každopádně se tam zajděte podívat, snad budou mít i jiné materiály, podle mě je to spolu s MS snad jediný obchod, kde se dá sehnat pánská móda za rozumnou cenu

kohlida +1469/-332

17.11.14 13:16

 

Zkuste Marks&Spencer, Zara, nebo H&M. Bandi je sedmý kruh pekla.

sosha: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Klaus_Adler +1/-3

17.11.14 15:39

 

Dlouho jsem chtěl taky takový blazer, nejvíc se mi líbil asi ten níže, jen ta cena… Nakonec jsem to vydržel a koupil si podobný v SH:
http://www.next.co.uk/x54408s2#…

raskolnikov +2387/-707

18.11.14 21:40

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek