Perly jen na ples?

Vložit odpověď
Muudla

28.12.14 13:38

Dostala jsem tyto krásné perly, ale nejsem si jistá, zda se hodí i na běžné denní nošení. Poraďte prosím …

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Předně je to náhrdelník ke sváteční příležitosti, to je jasné. Ovšem pokud jste typ, který to unese i běžně, potom si ho klidně vezměte. To, zda na vás bude působit stejně přirozeně, jako na jiných jednoduchý stříbrný řetízek, to musíte posoudit sama. Pár takových lidí, kteří působili tak sebevědomě a přirozeně, ačkoliv byli v určitém ohledu over-dressed, jsem potkala a na první pohled mi to vůbec nepřišlo, naopak se mi zdálo, že jim to moc sluší. Takových lidí ale moc není. Obzvlášť ne tady, kde se ještě pořád podporuje stejnost a dovednost naprosto nevyčnívat. Pokud se v tom náhrdelníku pro běžné nošení nebudete cítit, je lepší nechat si ho na plesy, do divadla atd.

Můžete se ale zkusit „vytrénovat“, pokud třeba moc slavnostních událostí nenavštěvujete. Ze začátku ho můžete podvlékat pod límeček košile, takže z něj nebude tolik vidět - obzvlášť pokud bude košile bílá. A později ho můžete klidně nechat „volný“ a na kontrastním oblečení.
http://farm9.staticflickr.com/8114/8764505049_20f33c8baa_z.jpg

Muudla: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

28.12.14 20:13

 

Pokud nenosíte umolousané džíny, sešlapané kecky a šusťákovou bundu, jistě je možné nosit perly i na den. Míra elegance na běžné nošení je na vašem uvážení.

Muudla: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +8057/-1745

28.12.14 15:39

 

Nosím perly často, i k běžnému dennímu oblečení. Ale jen tak, navlečenou šňůrku bez dalších ozdob. Ta kapka s kamínky na vašem náhrdelníku ho odkazuje spíše ke svátečním příležitostem. Nabízí se kapku sundat a nosit zvlášť, třeba na delším kulatém řetízku. Ale zaleží na tom, jestli do šperku chcete „sahat“.

Muudla: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lynx-lynx +81/-3

28.12.14 16:38

 

Ja chodím neustále oblečená elegantne, takže pre mňa nie je výnimkou, že takéto perly som schopná nosiť aj vo všední deň.

Muudla: Odpověď mi pomohla, děkuji!

cacharel +23/-26

28.12.14 14:47

 

Ja bych je urcite nosila, mam rada vyrazne sperky, hlavne nahrdelniky. Bila kosile, uzke cerne kalhoty/skinny dziny, vysoke podpatky, cervene nehty + tenhle nahrdelnik jsou kombnace, kterou bych nosila kamkoliv :)

Muudla: Odpověď mi pomohla, děkuji!

madline +877/-230

29.12.14 09:41

 

Hodí se i na běžné nošení, ale k hodně elegantnímu oblečení. Projděte si šatník, aby jste zjistila, ke kolika kouskům by se Vám na běžné nošení hodil. Dále je otázka, jestli by se vůbec hodil k Vaším plesovým šatům. Jestli nebude výsledek uspokojivý, doporučuji, jak tu už někdo radil, udělat z něj dva náhrdelníky odendáním té kapky, která z něj dělá sváteční záležitost. Jestli se Vám k plesovým šatům výborně hodí a jinak moc ne, doporučuji jej zanechat jak je. Náhrdelník je moc hezký a aspon budete mít na plese větší pocit svátečnosti.:-)

Muudla: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Andyhana +293/-95

29.12.14 10:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek