"podvazkové" punčocháče

Vložit odpověď
MaggieCassidy

24.6.12 00:47

Dobrý den,
chtěla bych se vás zeptat, co si myslíte o takovýchto „podvazkových“ punčocháčích? Jistě, jsou poměrně provokativní a vím, že na čaj o páté s babičkou či do práce je nosit nebudu, nicméně vidím tam i dávku určité rebelie a to je mi rozhodně sympatické. Nedávno jsem si je pořídíla v Anglii, ale tady u nás jsem zatím neměla odvahu v nich vylézt, aby na mě všichni nezírali jak na pracovnici E55. Co vy na to? je to peklo? nebo mi dáváte zelenou?

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Doporučuji velmi pečlivě volit prostředí, kam je budete nosit. Velmi pečlivě. Na distinguovaném elegantním večírku či formálním rautu nad vámi budou zvedat obočí, na rozjařené diskotéce plné cizích lidí to můžou někteří pochopit tak, že jste k dispozici.
Myslím, že to pravé prostředí je neformální soukromý večírek s přáteli a spolužáky, nebo i ta diskotéka, pokud s sebou budete mít ztepilého bodyguarda, který dá případným zájemcům vědět, jak se věci mají.Tam tomu fandím a být mi o 15 let míň, šla bych do toho.

+/-

24.6.12 08:23

 

Jsou zajímavé, jestli je to Váš styl, rozhodně je noste, stačí, když zbytek outfitu bude poměrně střízlivý. Ke kraťoulinké minisukni a průsvitnému triku s výstřihem do pasu to zrovna ideální nebude, ale třeba ke kraťáskům jako na obrázku je to naprosto akceptovatelný rebel-prvek :o)

A k jednoduchým krátkým tmavým koktejlkám s menším výstřihem hezká kombinace na party.

Liška S. +56/-25

24.6.12 01:01

 

Jak už se tady psalo, chce to hodně přemýšlet, kam to vzít a kam ne. Může to vypadat lacině velmi velmi snadno. Vůbec bych to nevolila třeba ke koktejlkám, tam bych se bála, že ten efekt bude téměř zaručen. Takhle s kraťásky to vypadá mile.
Když o tom přemýšlím, víc se mi líbí taková ta trošku umírněnější varianta, která také dělá efekt podvazků, ale těch samodržících, takže vevzoru už není zahrnut ten páseček, co podvazek upevňuje ke spodnímu prádlu.
Ale rozhodně to s vhodně zvoleným zbytkem outfitu a s naprosto perfektníma nohama může být nebeské, ne pekelné ;)

firefly +5490/-789

24.6.12 14:09

 

Ja som za, pokiaľ sa dobre skombinujú. Zaiste sa nájdu aj čumilovia, ktorí to nepochopia, ale inak sú to bezva pančucháče a ak nájdete odvahu, prečo nie.

aleale +535/-84

24.6.12 01:04

 

Já bych je nosila i k těm šatům. Pokud je seženu levně na ebayi (už se po nich nějakou dobu dívám), půjdu do toho. I s krátkou sukní - ale zase bez podpatků. Podle mě se dají nosit všude tam, kde nevadí mírně vyzývavé oblečení - takže ne do práce nebo na rodinnou návštěvu, ale jinak skoro kamkoliv - akorát podle příležitosti nakombinovat. S přítelem večer do baru bych si možná troufla i na ty šaty a lodičky.

misial +16387/-5052

25.6.12 00:34

 

ke kraťáskům jsou naprosto dokonalý! :) k šatům bych se jim určitě vyhnula.

kdybych měla dlouhé, štíhlé nožky, tak si je 100% pořídim, ale jelikož mám tlustý a krátký nohy můžu ostatním nositelkám jen závidět. :(

girl.or.element +7128/-2720

24.6.12 19:21

 

jé jste mě předběhla s dotazem :-) mají je normálně na zahraničních serverech, žádné sex shopy. nosím je na zábavu a občas i do práce k delší sukní, kdy to není vidět, ale já vím, že mám na sobě něco „zakazáného“ :-D

bassetlady +889/-202

24.6.12 19:07

 

Nevím jestli dámy, co tvrdí, že se prodávají v sexshoopech vědí, že jsou to normálně plné punčocháče až do pasu, pouze s barevně odlišenými plochami… Pokud Vám nepřijde vulgární chodit v průhledných černých punčocháčích, nechápu, proč kombinace průhledných a neprůhledných ploch by najednou měla být tak vulgární… To by pak tyto šaty na obrázku, byly vulgární taky, protože stehem je tam vyšitý tvar podprsenky a to se přece na ven nenosí http://images.asos.com/inv/media/8/1/2/6/1996218/neonorange/image1xl.jpg

Maggie nos je a prď na zaprděnce, očividně máš dost soudnosti kam je nenosit, tak je nos jak chceš:) Jen to chce ten tlak ustát. Jo, malý klucy neomezeného věku jsou z toho odvařený (ale pak si klidně choděj po městě nahatý do půl těla, tak co) a slečny s platinovou hřívou, bronzovou tváří, bílejma džínama a flitrovym tričkem taky čuměj, ale to by čuměly i bez punčoch..,

Em H +524/-216

25.6.12 18:16

 

tak,jak je ma na sobe slecna na fotce vypadaji skvele a presto,ze jsem konzerva,me vubec nepohorsily,naopak ,moc ji slusi

Martina Salacova +56/-7

29.6.12 15:27

 

Je to paráda, jen vědět kam si to obléct a s kým se budete v těch punčocháčích cítit ok. Jen bych to shodila nějakým prvkem typu čepice, boty bez podpatku, kšandy ke kraťasům. Ať se vá pěkně nosí :)

Agrafína +3326/-457

30.6.12 14:44

 

V obchodech jsem po těchto punčochách nepátrala, takže nevím zda se u nás prodávají jinde než v sex-shopu. Já tyto silnoky znám z erotických nabídkových katalogů. Podobné vyrábí firma Cottelli Collection a ta je zaměřená na erotické a svůdné prádlo. Takže na ven bych je nenosila, mám je spojené s tou erotikou. Nosit spíš na párty, na zábavu. Musím ale uznat, že ta fotka nahoře vypadá docela dobře.

Sharene +540/-211

24.6.12 16:34

 

Pro mě je to teda peklo, kamkoliv mezi lidi peklo. Nechci hodnotit, jak v nich vypadáte Vy, ale já bych v nich vypadala jako laciná prostitutka. Což se hodí možná tak do ložnice, ale v ložnici odvedou lepší službu opravdové podvazky.

Nanynka_02 +5842/-2355

25.6.12 11:51

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek