pruhovaná košile a kravata

Vložit odpověď
pet.cep

13.5.19 20:56

Dobrý den, v červnu jdeme s manželem jako hosté na svatbu. Koupila jsem si pruhované šaty a jelikož je svatba laděna do tyrkysové barvy, koupila jsem si tyrkysové korále. Abysme s manželem ladili, koupila jsem manželovi pruhovanou košili a zvažuji tyrkysovou kravatu. Co si o tom myslíte? Je pruhovaná košile s tyrkysovou kravatou šílenost nebo to bude dobré? Předem děkuji za radu

Najdete v encyklopedii: Tabulka pásnkých velikostí

 

Nevím kde se bude svatba konat, ale tato košile se na svatbu opravdu nehodí, s kravatou je to úplná šílenost. Košile by měla být jednobarevná (nebo drobný vzorek) a mít dlouhý rukáv, v případě horka je možné ohrnout.
Osobně se domnívám, že na svatbu budete v pruhovaném hodně výrazná, tak pozor, abyste nezastínila nevěstu.
Každopádně jestli půjdete do proužků oba, budete vypadat jako komické duo a to asi nechcete.

BeKaa +6522/-1496

14.5.19 09:02

 

Tohle je neformální košile a svatba je formální společenská událost, proto vyžaduje společenské oblečení. Manžel ať si vezme oblek s bílou košilí a tedy tu tyrkysovou kravatu a Vy se k němu dolaďte. Je dokonce možné, že pruhované šaty budou vedle obleku působit nepatřičně, ale záleží na jejich stylu, délce a materiálu a jak se Vám to podaří vybalancovat s doplňky.

Cimrwoman +263/-34

14.5.19 20:27

 

Tuhle košili manželovi schovejte někam na dovču a tu tyrkysovou kravatu uvázat na bílou košili s dlouhým rukávem. Zvážila bych jestli partnera vůbec ladit, nevím kam víckrát, než na tyrkysovou svatbu, by se ta kravata hodila.

Lucelle +3394/-1423

14.5.19 17:49

 

Vypadá to jako uniforma od vlakovýho stewarda. To na svatbu fakt neee. A vůbec, takové to prvoplánové ladění se jakože oba mají na sobě stejnou barvu, vypadá legračně (nechci být zlá a napsat rovnou směšně). Stačí se přeci sladit stylově a úměrně příležitosti a co se týká barev, tak se snažit, aby ladily k sobě navzájem a tvořily nějaký harmonický celek, když se muž a žena postaví vedle sebe. No maximálně budete jako steward a stewardka.

Semtex +462/-164

19.5.19 11:39

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek