pruhovaná košile a kravata

Vložit odpověď
pet.cep

13.05.19 20:56

Dobrý den, v červnu jdeme s manželem jako hosté na svatbu. Koupila jsem si pruhované šaty a jelikož je svatba laděna do tyrkysové barvy, koupila jsem si tyrkysové korále. Abysme s manželem ladili, koupila jsem manželovi pruhovanou košili a zvažuji tyrkysovou kravatu. Co si o tom myslíte? Je pruhovaná košile s tyrkysovou kravatou šílenost nebo to bude dobré? Předem děkuji za radu

Najdete v encyklopedii: Tabulka pásnkých velikostí

 

Nevím kde se bude svatba konat, ale tato košile se na svatbu opravdu nehodí, s kravatou je to úplná šílenost. Košile by měla být jednobarevná (nebo drobný vzorek) a mít dlouhý rukáv, v případě horka je možné ohrnout.
Osobně se domnívám, že na svatbu budete v pruhovaném hodně výrazná, tak pozor, abyste nezastínila nevěstu.
Každopádně jestli půjdete do proužků oba, budete vypadat jako komické duo a to asi nechcete.

BeKaa +5187/-1330

14.05.19 09:02

 

Tohle je neformální košile a svatba je formální společenská událost, proto vyžaduje společenské oblečení. Manžel ať si vezme oblek s bílou košilí a tedy tu tyrkysovou kravatu a Vy se k němu dolaďte. Je dokonce možné, že pruhované šaty budou vedle obleku působit nepatřičně, ale záleží na jejich stylu, délce a materiálu a jak se Vám to podaří vybalancovat s doplňky.

Cimrwoman +261/-34

14.05.19 20:27

 

Tuhle košili manželovi schovejte někam na dovču a tu tyrkysovou kravatu uvázat na bílou košili s dlouhým rukávem. Zvážila bych jestli partnera vůbec ladit, nevím kam víckrát, než na tyrkysovou svatbu, by se ta kravata hodila.

Lucelle +3386/-1422

14.05.19 17:49

 

Vypadá to jako uniforma od vlakovýho stewarda. To na svatbu fakt neee. A vůbec, takové to prvoplánové ladění se jakože oba mají na sobě stejnou barvu, vypadá legračně (nechci být zlá a napsat rovnou směšně). Stačí se přeci sladit stylově a úměrně příležitosti a co se týká barev, tak se snažit, aby ladily k sobě navzájem a tvořily nějaký harmonický celek, když se muž a žena postaví vedle sebe. No maximálně budete jako steward a stewardka.

Semtex +450/-161

19.05.19 11:39

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek