Košile pro syna na maturitní ples

Vložit odpověď
Rigmor

13.12.12 14:56

Prosím poraďte, co je menší zlo: do saka krátký rukáv u košile nebo dlouhý rukáv, který je krátký? Zakládala jsem již diskuzi na téma žluté kravaty a vůbec mě nenapadlo, že největší problém bude mít syn s košilí. Je vysoký, štíhlý a má dlouhé ruce, takže potřebuje košili vel. 39 s délkou rukávu (měřeno od krku 70 cm a sehnala jsem jen 68 cm a maturitní ples již má zítra :-(.

EDIT: Měřeno od ramene, ne od krku.

Najdete v encyklopedii: Tabulka pásnkých velikostí

 

To jste to teda nechala na poslední chvíli, taková příležitost jednou za život.. Košile s krátkým rukávem je naprosto nevhodná (kamkoliv), takže raději, když už nic, nepadnoucí dlouhý rukáv.

+/-

13.12.12 16:50

 

Raději dlouhý rukáv nevyhovující délky. Stejně bude většinu večera v saku a ve chvíli, kdy je odloží, už bude patrně každému jedno, kdo má co na sobě. :-)
Ještě se vyzpovídám z jednoho traumatu, jenž mě děsí i po letech: Až budete kupovat novou košili, kupte slim fit, nebo ultra slim fit. Já měl všechny své první košile regular fit a připadal jsem si jako galeona pod plným oplachtěním. :)

chekotay +4662/-961

13.12.12 17:29

 

Pokud je rozdíl u rukávů pouze 2cm, vezměte určitě tu delší. Protože košile s krátkým rukávem se opravdu nehodí. Popřípadě může zůstat v saku.

SweetieCH +1838/-794

13.12.12 15:21

 

On je to trochu problém i pokud bude mít sako oblečené - rukáv košile by měl ze saka trochu vyčuhovat. Ale souhlasím s ostatními, že košile s krátkým rukávem nepřipadá v úvahu vůbec. Na druhou stranu maturitní ples je pro mnohé první příležitost, kdy obléknou oblek, takže se nepředpokládá, že budou všichni jako ze žurnálu :-)

Jijan +126/-16

13.12.12 19:30

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek