S čím kombinovat ,,společenskou" vestu

Vložit odpověď
Edaihi

9.9.14 20:05

Ahoj, prosím o radu. Koupila jsem si v sekáči vestu, vždy se mi líbilo jak se kombinovaly třeba s tričkem. Otázka je,jestli tak jak to mám nakombinované já, je to nositelné? Je to šedá vesta, tenký růžový proužek, sedí výborně. Myslíte,že takhle ok, nebo je lepší volba. Díky

PS: V módě jsem začátečník, tak budu ráda za každou radu. :)

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Volila bych, když už, tak bílé tričko. Tohle se mi moc nelíbí, osobně bych ji využila k tomu, k čemu je přímo předurčená: bílá košile, blůza, tmavé úzké kalhoty, zkrátka pánský styl, doplnit kloboukem a vysokými podpatky, ať nevypadáte, že jste si ji půjčila u přítele ve skříni.

aailyyn +8074/-1746

9.9.14 20:17

 

Tak jak jste tu vestu zkombinovala Vy, tak jste jí vlastně zabila. Jak píše aailyyn, bílá blůza, či košile atd. a jste naprosto v pohodě. Takto to ztrácí šmrnc.

Drako +50/-53

9.9.14 20:41

 

Nie, nie, prosím, s tričkom ani rolákom nie, nech je to akejkoľvek farby. Evokuje mi to nerozhodnú školáčku. Vesta je pekná a dobre sedí, ale takýto kus oblečenia vyslovene volá po blúzke či košeli.

Dixie Sunday +3935/-1444

10.9.14 07:09

 

Taky mám takovou a nosím ji s košilí ke zkouškám. Občas ji vytáhnu i s tím rolákem (ačkoliv mám trochu elegantnější model než vy na obrázku), ale to obvykle jen, když mám náladu na něco trochu víc v anglickém/oxfordském/preppy/nevím, jak přesně to nazvat stylu (+ oxfordky, sáčko atd.). Je pravda, že pokud si vezmete rolák/tričko, tu vestu, džínsy a kecky, pak to jako nerozhodná školačka vypadat bude. Jestli chcete rolák, dolaďte to, ať to vypadá jako záměr, ne jako že jste nic lepšího pod vestu nesehnala. Pak to bude fungovat :) S tričkem bych to nenosila vůbec, přijde mi, že to se bije v každé kombinaci. Mívala jsem kamarádku, která pod to nosila bílé tričko s krátkým rukávem, k tomu vyšisované džíny do zvonu, barevné kecky se slupkovitou podrážkou a kožené náramky. Bylo to tak divně hybridní, že si to pamatuji do teď, vždycky to vypadalo, že tu vestu k tomu má omylem…

andiedvorakova +8745/-1219

10.9.14 14:09

 

Mám doma úplně stejnou vestu a nosím ji ráda. Ovšem nosím ji jak už bylo psáno výše - s košilí. Ať už bílou nebo klidně lehce růžovou, hezky pak ladí ten proužek. Převážně k tomu je třeba košile s dlouhým rukávem, ale na někom jsem viděla i s krátkým a nevypadalo to zle.

Lightshadow +21396/-7252

10.9.14 07:58

 

Vesta Vám sedne skutečně pěkně a sluší Vám, ale jak píší ostatní: chce to košili nebo halenku a nejlépe bílou.

Jirkátor +16474/-4175

11.9.14 06:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek