ŠATY A CO K NIM?

Vložit odpověď
madl

4.1.15 16:22

Zdravím,
nějaké nápady jak vyšperkovat mé plesové šatky? Jsou jednoduché, tmavě modré, nahoře je pásek „kamínků“. Vypadají volně, ale sednou na tělo. Mám k nim lodičky ve stejné barvě, nejspíš přidám černé silonky. A teď výrazné náušnice? Nebo něco do vlasů (mám krátký sestřih)? Jiné návrhy? Děkuju =)

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

Milá slečno, toto jsou šaty max. na večírek nebo diskotéku. Sukýnka šatů je kratší než vršek, to znamená asi těsně pod zadek. Pokud jdete na jakýkoliv ples, i kdyby to byla vesnická tancovačka, tak by šaty měly být nejméně ke kolenům s rozšířenou sukní, abyste mohla tancovat.

Linie +19640/-3300

4.1.15 17:24

 

Omlouvám se, pokud to tak není, ale za mě troll. Toto přece nemůže někdo myslet vážně jako plesové šaty?! Jdu se odstřelit…

Holkazpodkroví +2876/-769

4.1.15 17:18

 

Normální člověk by si na normální ples tohleto nikdy neoblékl. Smůlou je, že dnes se na normálním plese těch normálních lidí objeví velmi málo a vzhledem k tomu, co jsou si na sebe schopni obléct rodiče dětí, se vůbec nedivím, že ty mladé holky nemají o etiketě ani páru, kde by to povědomí taky měli vzít.. Zkuste si zjistit něco o etiketě oblékaní na plesy a pročíst zdejší diskuze i otázky https://www.modnipeklo.cz/radi/hledat/?… a ty šaty si nechte na diskotéku.

álainn +4559/-1871

4.1.15 18:33

 

Material vypadá a asi i je výplnkový úplet což je teplákovina (rub,líc je hladký) jinak souhlasím s ostatními…tj jsou krátké,nejsou plesové…ptá se troll,což je tu celkem běžné…

vlm +63714/-9269

4.1.15 19:54

 

Tohle NEJSOU plesové šaty. To abychom si ujasnily pojem.
Vezmu - li že dělící šev je v pase, pak je máte určitě akorát tak pod zadek (abychom byli sexy, že).
Tohle si vemte tak na večírek a myslím tím večírek, na který se nechodí v džínách a mikině. A ano, jsou takové večírky.
Nicméně, pokud si je chcete vzít, tak punčochy v barvě tělové, psaníčko, jak už zaznělo, stříbrné a stříbřité náušnice, možno trošku větší (ale ne nevkusné mega), případně náramek ladící s náušnicemi.
Nechci vám říct, že jsou ty šaty ošklivé - to nejsou, modrá je pěkná, to všechno ok, ale na ples (pokud se bavíme o plese ve smyslu tohoto slova) se dost nehodí.

anahir +1878/-211

4.1.15 18:54

 

Tohle snad není ani na zábavu v Horních Kotěhůlkách, pokud teda nechcete, aby se kolem vás s postupujícím večerem začali točit ovínění mládenci v naději, že jim ukážete i zbytek toho, co ty šaty nestihly zakrýt. Schovejte si ty šaty na hezký večer v soukromí se svou drahou polovičkou a na ples si oblečte kultivovovanou dlouhou róbu.

aailyyn +8057/-1745

4.1.15 20:44

 

Pokud myslíte opravdu ples a ne tancovačku v horní dolní, tak by si příležitost určitě zasloužila (je vhodné) si vzít šaty dlouhé. Černé silonky (nedejbože neprůhledné) určitě ne.
Pokud na krátkých šatech trváte, tak bych určitě brala silonky tělové, stříbrné psaníčko, výrazné náušnice a pokud máte krátké vlasy, tak by k těm výrazným náušnicím mohlo ladit něco takového:
http://uk.eonline.com/resize/300/485/www.eonline.com/eol_images/Entire_Site/2014526/rs_634x1024-140626141449-634-jennifer-lawrence-molly.ls.62614.jpg

EsperanceM +8281/-1687

4.1.15 17:14

 

toto nejsou plesove saty. co tam mate dal?

+/-

5.1.15 16:01

 

Délka ne. Materiál ne. Mám takový zvláštní dojem, že mladé slečny z nějakého důvodu přitahuje elektrická kobaltová a mini délka. Přitom když odhlédnu od té naprosto nevhodné délky, většině žen nevýrazného středoevropského typu přesně tahle barva vůbec nesluší, protože je na ně příliš ostrá. Ale třeba zrovna vám ta barva sedne, kdo ví. Každopádně bych si je na plese nebrala, barva nebarva. Já vím, že sehnat v řetězci obstojné plesové šaty je nadlidský úkol, ale už jsem letos viděla i takové, které byly vhodné. V Orsay mají asi tři nebo čtyři takové modely. Ale chápu, holčinám pod dvacet prostě přijde, že mít něco ke kolenům, nebo nedej bože pod ně, je jako jít za jeptišku. A pokud to není výrazné, je to nuda.

Šaty bych nechala na jiné příležitosti. Pokud na jiné nemáte a tyhle si tudíž vzít musíte, už k nim nic výrazného neberte. A hlavně ne ty černé punčochy. Dvě elektrické modré, to je víc než moc. Doplňky by se vám pravděpodobně vymstily, pokud se totiž člověk musí ptát, co si k čemu vzít, je vždycky lepší jít tou nenápadnější a střízlivější cestou.

andiedvorakova +8745/-1219

5.1.15 02:51

 

Naprosto souhlasím s předchozími komentáři ohledně délky šatů. Milé dámy, nová doba! Už jsem byla na tolika plesech, kde se takovéto šaty naprosto běžně vyskytovaly…
V zahraničí se v těchto typech šatů chodí na diskotéku, u nás se zase chodí na diskotéku jak do lesa (rifle, třičko a jdu)
K těmto šatům se hodí nude lodičky nebo černé. Lodičky ve stejné barvě nedoporučuji a hlavně ne ty pekelné černé silonky. Do ruky malé psaníčko (v barvě bot) a nějaké jednoduché náušnice, náhrdelník bych zvolila pouze, pokud by byl výstřih dostatečný.
Pokud v nich skutečně vyjdete, modlete se, aby vás někdo na tom plese nevyfotil a neposlal zde Adě na MP.

Lenicka07 +953/-444

6.1.15 18:49

 

To nejsou plesové šaty, proboha!!!

Miluna Mia +1316/-740

26.1.15 21:14

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek