šaty na svatbu z kanafasu

Prettywillow

21.04.16 23:07

Pěkný večer vespolek,

prosím si o radu a snad naposledy, tak budu co nejstručnější, svatba, červen, nejsem nevěsta a líbí se mi tyto dvoje šaty viz obrázky (materiál bavlna s příměsí elastanu). Ano? Ne? Popřípadě které…

Omlouvám se za další stejný dotaz, čím víc a déle vybírám, tím víc tápu.

Děkuji vám mnohokrát!


Reklama

 

prosím vás, vážně nechcete jít do vlákna „pro lidi, co tápou v módě“, nafotit různé možnosti, je to tam interaktivní a rozhodně praktičtější a rychlejší a pružnější než tady, dá se tam ptát, doplňovat informace…
k šatům - ty první jsou čiročiré peklo, skutečně na rovinu bez urážky ošklivé. ty druhé nejsou peklo, ale zase mi přijdou úplně o ničem.
obchody se začínají plnit šaty, použitelné šaty jsou i v orsay, krásné v mohitu, asos je úplně narvaný skvělými šaty na svatby, jsou cenově dostupné a vy nás pořád zásobujete čínskými křivými šmejdy nebo tímhle. byla jste vůbec v obchodech? orsay má i eshop.

Jiná Realita +245838/-57450

22.04.16 00:30

 

Ty modré šaty se mi líbí a pokud jsou i ve skutečnosti tak pěkné jako na obrázku, tak bych si je na letní svatbu jako host v klidu oblékla. Jen bych vyměnila pásek a zauvažovala bych nad bohatou spodničkou, aby sukně držela pěkný tvar. Kamarádi měli svatbu ala 50-léta a podobných modelů tam byla spousta. Zkusila bych jít tímto směrem i s účesem a doplňky ;-) Já jsem konzerva, takže bych šla do nude nebo béžových lodiček v podobné barvě jako mají ta „poupata“? na šatech, ale s výměnou pásku si dokážu představit i mentolové nebo červené doplňky. Druhé šaty jsou na mě moc divočina a potiskem mi evokují vietnamskou tržnici, takže za mě ne.

Rowena Hawke +86/-11

22.04.16 12:05

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indickoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama