šifonová košile

Vložit odpověď
evillness

2.12.12 21:40

Ahoj, dnes jsem našla v NY šifonovou košili. Stejná jako na obrázku, ale v tmavě modré. Chtěla jsem se zeptat,co nosit pod ní? Zatím jsem si ji nekoupila,myslím,že samotná podprsenka asi není úplně vhodná? nebo ano? nosí se to tak? Díky za odpovědi. :)
Poslední dotaz, je mi 20, mám do ní jít? :)

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

Já myslím, že nejlepší je spodní košilka se všitou podprsenkou, jsou to pak jen jedny ramínka a nehrozí, že vyleze zapínání. Já jsem takovou koupila dokonce v Lidlu a nemůžu si stěžovat, padne dobře, vnitřní podprsenka je s kosticemi a vyztužená.

dagur +4358/-848

2.12.12 21:46

 

Body, at se to v pase nesouka nahoru.

DanielaS +66330/-3643

3.12.12 11:13

 

Koupila jsem si úplně stejnou v bílé. Ze začátku vám chci popřát hodně nervů u žehlení, já jí musela znovu celou namočit a stejně to byla hrozná práce. Teď k otázce: já pod ní nosím puntíkaté/pruhaté tílko a vypadá to moc hezky, líp než klasicky jednobarevné. Jednu do divadla jsem si na tu mašli dala doprostřed brož, to bylo taky hezké. P.S: mně je 18 a nosím jí hrozně ráda, takže do ní :)

Yla +1334/-199

2.12.12 22:09

 

Samotnou podprsenku určitě NE! Viděla jsem to na několika slečnách a vypadalo to strašně moc lacině. Jinak za oceánem jsou tyto průhledné košile moc oblíbené hlavně mezi náctiletými, holky pod ně v létě nosily místo podprsenek takové ty barevné „elastické látkové pruhy“, bohužel ne všechny na to měly postavy a v některých případech to působilo až komicky…Takže za sebe doporučuji tílko, nejlépe v barvě košile, ale mělo by být úpnuté, na tělo, aby spolu s košilí tvořilo jeden celek a nevypadalo to jako dva rozdílné kusy oblečení. A jak již bylo řečeno, pozor na dvoje ramínka, to vážně nevypadá pěkně. A když nebudete mít tmavomodré tílko, zkuste černé, myslím, že tím nic nezkazíte.

Belle +1227/-178

2.12.12 22:06

 

Klidně košilku s všitou podprsenkou jak navrhuje dagur pokud ji máte/chce se Vám ji shánět. Mě osobně je tenhle typ prádla strašně nepříjemný, nosím tílko v ladící barvě, pěkná by podle mě mohla být namátkou fialová, růžová, proužkované námořnické, atd.

Daniela1991 +971/-246

3.12.12 14:44

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek