Srdíčkové šaty

Vložit odpověď
LeMoustache

14.9.14 18:15

Dobrý den, chtěla bych si objednat přes internet šaty, které mají srdíčkový tvar korzetu. Bojím se, že mi nebudou padnout a nebudou mi slušet, protože mám malá prsa. Jaký je Váš názor?
(Zde je odkaz na šaty http://image.dhgate.com/…backless.jpg )
Předem děkuji za odpověď.

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Jsou-li ze stránky DHgate.com, pak bych nad tím velmi uvažovala, ne protože by vám nemusely padnout (téměř na 100 % vám nepadnou, jak by měly, takže úprava bude nutná, pokud nechcete, aby vám to klouzalo, kam nemá), ale protože to bude mizerná kvalita. Jedná se o čínskou velkovýrobu. Takže fotky jsou nádherné, ale realita krutá. Posuďte sama, jestli by nebylo lepší obejít půjčovny, zda podobné šaty nemají k půjčení, anebo si je případně nechat ušít podle tohoto vzoru, pokud na to máte finance. Dát 3 000 za něco, co bude tak řvát tržnicí, že si to nakonec stejně asi nevezmete (a ani nemáte jistotu, že to skutečně dorazí - s Číňany pak není lehká domluva a leckdy peníze nevrátí vůbec, či jen část), je velká škoda. Jinak tento tvar „korzetu“ mít klidně můžete, naopak se mi zdá, že menšímu poprsí sedí a sluší lépe, protože velké poprsí potřebuje větší podpěru (tedy korzet skutečný), aby se v tom nesunulo dolů. Občas to vypadá až vulgárně. Navíc si tam můžete nechat všít podprsenku s malými vycpávkami, pokud byste se tak cítila lépe :) Takže já jsem klidně za tento střih šatů, jen bych ho donesla švadleně. Ať nejste zklamaná.

LeMoustache: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

14.9.14 18:43

 

Stran slušivosti těžko soudit, ale nepadnou Vám zcela jistě - tohle musíte mít ušité na míru (a tím myslím takový ten zdlouhavý proces s alespoň dvěma zkouškami u švadleny).

Betty J. +32767/-3909

14.9.14 18:20

 

Andiedvorakova ma pravdu. Zrovna ted jsem se snazila neco vratit do Ciny a trvalo mi 20 dni a 15 e-mailu, nez mi dali adresu, kam to vybec poslat.
Saty jsou krasne, ale oni siji „podobne“ saty jako jsou na fotce, misto koralku je posiji flitry, material nebude tak jemny a barva trochu jina … a date 1000 Kc svadlene, aby tak korzet zuzila a saty zkratila.

Nick371 +658/-101

14.9.14 19:53

 

U takovéhoto typu šatů bych se, u nákupu bez vyzkoušení, bál nejen toho, že mi nepadnou, ale i toho, že mi budou padat. S velikostí poprsí to nemá až tak moc společného, tyto šaty Vám mají držet hlavně v pase.
Asi bych hledal dál.

Jirkátor +16464/-4174

15.9.14 06:56

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek