Svetr do Národního divadla?

Vložit odpověď
Eruwadhie

15.12.14 17:29

Dobrý den,
Chci se zeptat jestli je vhodné jít do Národního divadla ve společenských kalhotách,klasických lodičkách a šedém svetříku? Outfit bude jinak doplněn šedými perlami a nějakých drdolem.

Najdete v encyklopedii: Šedá barva

 

A nemuzete ten svetr vymenit treba za sako? V popsanem outfitu budete vypadat lepe nez vetsina ostatnich (verim, ze potkate x lidi v dzinach), ale presto bych si radeji vzala ke kalhotam napr.bilou kosili a pres ni sako nebo pasminu pres ramena.

Eruwadhie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

madline +877/-230

15.12.14 17:58

 

Rozhodně je to o dost vhodnější než jít v riflích, a určitě budete ve skupině, která chápe že je to divadlo a né návštěva restaurace, ale.. Svetr si nechte do práce, do restaurace, na posezení s kamarádkou apod.. Na stránkách národního divadla sice najdete, že: „Dress code bývá předepsán jen pro mimořádné události, u nichž je uveden na vstupence. Svým zevnějškem a oblečením ale dáváte vždy najevo, že jste si vědomi slavnostního okamžiku, který v divadle prožíváte.“ nicméně svým oblečením vyjadřujete úctu nejen k hercům ale i divadlu. Určitě máte nějakou pěknou halenku, sako, případně pokud by Vám opravdu byla zima tak pašmínu přes ramena.. A ve slavnostním oblečení se prostě budete cítit slavnostně a užijete si to o trochu více :)

Eruwadhie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

álainn +4559/-1871

15.12.14 18:12

 

Sedy svetr je lepší, než treba bledemodre nesedici manzestrove sako. Ale to je tak všechno.

Nikdo vás pranyrovat nebude, asi tam potkáte i pár exotu v džínách, ale já bych tak na večerní představení nesla.

Pro mě je národní proste vyjimecna příležitost, ne nákup. :)

Pokud ne přímo šaty, Vemte cerne kalhoty, cerne Basic triko, cerne spolecenske sako a napadnejsi šperk, klidně ty perly. Tohle miva doma většina z nás a výsledek bude mnohem lepší.

(omlouvám se, píšu z telefonu, proto občas hacky/carky)

teetee +5637/-1380

15.12.14 19:28

 

Svetr sám o sobě není elegantní oblečení do divadla. V kombinaci, kterou jste popsala, určitě nepohoršíte, ale nechcete si užít, že jdete do krásného slavnostního prostředí, a podle toho se obléci? Vždyť to je úplná škoda nevyužít…

iveta_zla +6130/-1916

16.12.14 21:59

 

Pokud máte možnost vzít si něco vhodnějšího, pak si to vezměte. Po svetru bych sáhla až v případě, že bych nic jiného neměla. Tak se ještě podívejte, jestli byste něco nenašla. Pokud ne, tak ani ta varianta se svetrem nebude pekelná :)

andiedvorakova +8745/-1219

16.12.14 11:40

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek