svetr koupit či nekoupit?

Vložit odpověď
Niké samothrácká

3.9.14 20:26

Milé dámy,
ráda bych vás poprosila o radu.

Narazila jsem v peek & cloppenburg na jeden hezký svetr.
Tmavě červený, značka Montego (neznám, ale to je pro mě normální :D ), složení 70% vlna a 30% polyamid.
Svetr trochu kouše, což by mělo správně být, pokud se jedná o kvalitní vlnu, že? Ale není na něm žádná značka jako woolmark nebo tak. Co myslíte mám se pro něj vrátit, nebo je to jen tzv. navoněná bída? Stál ve výprodeji 17,95 eur. Rozhodla jsem se omezit nákupy oblečení, proto váhám. A když by někdo mohl říct, že nestojí zase tolik, nebudu přece kupovat nekvalitní, i když značkovou věc. :D

Díky za radu!!!

P.S.: Ta čára co mám na úrovní poprsí je od trička pod tím. ;-)

Najdete v encyklopedii: Červená barva

 

No asi tak…ja bych si svetr, ktery kouše nikdy nakoupila! At je z ceho chce…

TeaTereza +32065/-12307

4.9.14 08:57

 

Trochu nechápu, s čím vlastně chcete poradit.
To, jestli je tento konkrétní svetr kvalitní nebo nekvalitní a jestli odpovídá uvedený obsah materiálů, Vám tady my asi těžko zodpovíme.
Jestli je pro vás cena přijatelná, nevadí Vám, že Vás svetr kouše, líbí se Vám a víte k čemu byste ho nosila, tak si ho kupte.
Jestli se vám svetr nelíbí, nelíbí se Vám cena a vadí Vám, že kouše a tudíž ho nebudete kvůli tomu nosit, pak nevím, proč byste ho kupovala. Leda na to, aby ležel ve skříni a Vy měla pěkný pocit že ho máte. Sice k ničemu, ale máte.
Co vlastně chcete vědět?

anahir +1878/-211

4.9.14 15:09

 

Pokud ho unosíte a koupit ho chcete, tak si ho kupte. Nepovím vám, z jakého je to materiálu, ani zda to má či nemá kousat, ale pokud je na tom napsáno složení, pak bych mu věřila. Takhle byste mohla zpochybňovat složení naprosto všeho a ve výsledku byste si už nikdy na sebe nic nekoupila - a ještě byste si odnesla paranoiu, že se vás celý svět snaží neustále podvést. Na kvalitu si samozřejmě pozor dávejte, ale zase to nežeňte do krajností.

Niké samothrácká: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

4.9.14 01:04

 

To, jestli vás svetr „kouše“ závisí jednak na citlivosti vaší pokožky, jednak na jemnosti vlny. Obecně většinou nekouše vlna merino, je velmi jemná, ale to je zpravidla jiná cenová kategorie. Jinak s oblečením z PaC jsem obecně spokojená, pokud si už něco vyberu, tak tam. (Ovšem jsem jiná věková kategorie). Od značky Montego mám vestu z čisté vlny a při opatrném praní ji nosím roky. Za tu cenu co píšete svetr z čisté vlny stejně nekoupíte, tak se řiďte svými pocity, zejména tím, jestli vás nekouše přes tenké tričko, které pod něj budete nosit.

Niké samothrácká: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Bugatti +50710/-5474

4.9.14 09:03

 

vážně tady budeme řešit jestli si máte nebo nemáte koupit klasický zapínací červený svetr za asi 400 Kč? k tématu, značku neznám, ale obecně jsem se všim z peek byla vždycky spokojená, takže já bych ho brala, pokud by se mi do šatníku hodil

elesse +1755/-400

3.9.14 20:32

 

Při nákupu oblečení se řídím jednoduchým pravidlem: jestli máte ihned příjemný pocit, že zkoušený oděv je jakoby šitý/pletený přímo na vás, pak kupte. Jestli se vám něco nezdá a není to jasné na první zkoušku, neberte to.

Niké samothrácká: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Miluna Mia +1316/-740

6.9.14 16:52

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek