Top s gréckymi rukávmi na denné nosenie: áno či nie?

Vložit odpověď
Dalajlámov škrpál

5.3.17 21:05

Ahoj všetci,

v sekáči som narazila na zaujímavý top s prestrihnutými rukávmi. Je lastúrovo ružový z jemne lesklého jemného a príjemného materiálu. Priestrihy som nikdy nenosila,vždy mi to pripadalo lacné. Tento kúsok je ale fakt pekný tak ma napadlo, že v lete vo voľnom čase by to možno šlo. Moja otázka znie, či to nosiť na večerné posedenia, alebo aj cez deň a s čím to kombinovať. Top je jednoduchý, bez štrasov, a priliehavý. Obrázok dole je ilustračný, ničmenej tie rukávy sú so spomínaným topom takmer identické.

Najdete v encyklopedii: Růžová barva

 

A co je prosím vás na těchto přestřizích laciného?? Obecně, co je na nich laciného?? (pokud vám není vidět div ne do krku :D ) jsou to jen prostříhané rukávy, to můžete nosit uplně běžně :)

Agraynel +700/-330

6.3.17 16:13

 

Mám podobnou halenku. Do práce ji tedy nenosím ale jinak poměrně často v létě: na posezení s kamarádkami, procházku v parku, zahradní slavnosti a pod. Jen je třeba vychytat počasí - ani teplo ani zima nebo dořešit vršek. Já přes to nabírání nic nesnesu. Doplňuji od úzké sukně po džíny vším, co jde barevně.

Dalajlámov škrpál: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Josefka +7900/-920

15.3.17 12:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek