topánky na obhajobu VŠ

Vložit odpověď
Noemy

21.2.18 16:05

Zdravím,

potrebovala by som poradiť, čo si obliecť a obuť na obhajobu záverečnej práce na VŠ, pokiaľ zo zdravotných dôvodov nemôžem nosiť šaty a hlavne si obuť lodičky. Chcem si obliecť blúzku a k tomu kostýmové nohavice, ale problém sú hlavne topánky, lebo klasické lodičky s uzavretou pätou a špičkou si obuť nemôžem. Je veľká katastrofa ísť na obhajobu v topánkach s neuzavretou pätou, napr. podobných ako sú na tomto obrázku: https://www.topankovo.sk/…ky-paco.html?… ?

Ďakujem.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléci na pohovor

 

Asi budu ukamenovaná, ale ty z odkazu jsou podle mě úplně v pohodě! My jsme na bakalářských obhajobách čekali třeba i 6 hodin a některým holkám reálně krvácely nohy z blbých bot, rozedřené puchýře a tak, fuj! A pak na vlastní OBHAJOBU šly jen naboso v silonkách, protože lodičky už by neobuly - a odcházely domů taky bez bot. :D

Nechci to zlehčovat, ano, na obhajoby patří elegantní a slušné oblečení, ale nebála bych asi asi ani hezkých balerín či oxfordek, zvlášť ke gatím (hlavně ať ty boty čisté, naleštěné a třeba bez škrábanců). HLAVNĚ POHODLÍ! Nejhorší je se na důležitých schůzkách či zkouškách nechat VYSTRESOVAT tlačícími botami, řezající podprsenkou, rozjíždějícím se zipem, vykasávající se sukní atd atd. Takže tak z mé zkušenosti.

Hodně štěstí na obhajobě!

Noemy: Odpověď mi pomohla, děkuji!

zelwice +269/-214

21.2.18 19:30

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek