úpletová pouzdrová sukně

Andrejice

17.12.15 23:14

Koupila jsem si tuto úpletovou sukni s lurexem (s možností vrácení). Ve skutečnosti není tak třpytivá jako na fotce. Délka je těsně pod kolena, ale možná by šla zkrátit. Zajímalo by mě, jaký tip bot byste doporučili. Jaké punčocháče. Problém je, že nemůžu nosit podpatky. Dá se vůbec takový typ sukně nosit bez podpatku, bez toho aniž by člověk vypadal jako „uřízlý kecky“? Ještě bych se chtěla poradit, jestli sukně má z kabátu koukat nebo ne. Po ulicích vídám obě varianty… předem díky


Reklama

Kassasndra +953/-548

18.12.15 12:11

 

Ještě o vykukování sukně z pod kabátu. Pokud máte kostkovaný kabát a poleze Vám z něho kytičkovaná sukně, tak ta by vykukovat zrovna nemusela, ale zrovna tahle mi přijde dost univerzální. Za mě dobrý. Punčochy jakýkoli neúletový.

Snoopy100 +5760/-470

18.12.15 09:42

 

Nosím sukně těsně pod kolena (mám taková ta široká vepřová nevhodná k ukazování) a vysoké podpatky mít nemůžu kvůli zborcené klenbě, ale to neznamená, že nemůžu nosit rozumné podpatky, většinou nějakou kvalitní lodičku nebo sandály, ale nikdy baleríny, to fakt nejsou boty pro celodenní nošení. Pokud budete mít úzkou sukni, nemyslím, že by vám boty s nižším podpatkem zkracovaly nohy, ani šírší, pohyblivá sukně nemusí vypadat špatně, chce to zkoušet. Ta vaše podle mne vůbec není k nižším podpatkům špatná, kratší kabát klidně, samozřejmě se vzorem nesmí třískat s tou sukní, totéž platí o punčocháčích. Mám ve zvyku vymýšlet, co na sebe tak, aby oblečení ladilo i s kabátem, kabelkou a botami, i když ten kabát svléknu, rozepnu, nevím, jestli to je srozumitelné, všechny kousky by spolu měly ladit, já to ještě domýšlím včetně šperků, protože si je sama vyrábím.

motiva +1236/-268

18.12.15 18:15

 

S těmi botami je to různé. Záleží, jak jste vysoká, jak máte tvarované nohy. Každopádně úplně placaté boty typu baleríny bych si k té sukni nebrala. Pokud snesete širší podpatek třeba 5 cm, tak se podívejte po nějakých kotníkových botách s takovým podpatkem. Určitě bych nevolila vysoké kozačky až ke kolenům. Nejlepší úplně bude, když si tu sukni vezmete, půjdete do obchodu a tam zhodnotíte, které boty k ní nejlépe padnou. Nebo k ní vyzkoušejte všechny boty, co máte doma a uvidíte. Punčocháče bych si vzala klidně nějaké barevné a sladila je s vrškem. Chce to jen dát trochu pozor na strukturu těch punčoch, aby se vám sukně na nich nezadrhávala a nevyhrnovala.
K tomu kabátu a sukni - já myslím, že je to jedno. Když máte krátký kabát, tak vám z toho bude vykukovat každá sukně. Je to spíš o osobním pocitu - mně třeba trochu vadí, když mi nekouká aspoň lem sukně, mám pak pocit, jako bych šla bez ní, ale je to čistě osobní pocit a když vám sukně koukat bude/nebude, nikdo vás za to nebude hanit.

hranostaj13 +512/-119

18.12.15 08:34

 

Hlavně si nekupujte baleríny a nízké lodičky s kulatou špičkou. Ty působí poněkud infantilně.
Kupte si špičaté, ty, i když budou skoro ploché, působí dospěle a elegantně.
Tento typ obuvi - špičaté nízké lodičky a baleríny - se dnes dá sehnat velmi dobře.

Dadoo +128594/-24812

19.12.15 11:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama