Ušití šatů

blowflies

04.09.13 14:22

Ahoj, prosím o radu od zkušených švadlenek. Na plese jsem si udělala zálusk na šaty (viz foto). Ráda bych si je nechala ušít, ale jako naprostý laik se chci nejprve zeptat, zda vidíte nějaké úskalí, co vše se dá zkazit?:) Děkuji


Reklama

 

Zásadný a možný problém by som videla v tom, aby vršok šiat neodstával a tiež nepadal.Ako prvé - zohnať pevnú, v správnej veľkosti a aj tvarovo so zamýšľaným výstrihom šiat shodnú podprsenku . To je základ . Nespoliehať sa na to, že si šaty dáte ušiť, a potom do nich kupovať podrsenku . A aj potom sa môže stať, že výstrih neprilne až tak spoľahlivo k podprsenke, takže poistiť sa ešte nejakým tým trikom - lep. pásky , alebo pred odchodom na ples prichytiť šaty zospodu na podprsenku zopár stehmi , možno suchý zips .Výstrih je naozaj dosť veľký . Celý živôtik rozhodne spevniť a zdvojiť, ale to už krajčírka bude vedieť .Nedať si je ušiť na rychlo- mať čas na skúšanie, a kontrolu zmien po skúškach . V tom je práve rozdiel od konfekcie,, ktorá môže na ramienku vyzerať dobre, ale vám padnúť nemusí ..

blowflies: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP blanka +10218/-2060

04.09.13 15:00

 

Já se obecně v šití moc nevyznám, ale už od pohledu mě rozčiluje ta kostice, co jde přes prsa, ale nekončí v tom vrchním cípku. Možná to tak má být, vzledem k tomu, že ten cíp jde do strany, ale přijde mi to divné. To bych si od švadleny nechala nějak poupravit, aby to splývalo a nedělalo dojem, že ta kostice ujela někam, kam neměla.

Lady Apathy +6239/-986

04.09.13 14:48

 

Ahoj, když už si je necháš šít, dej peníze i do kvalitní látky: nekvalitní by mohla celé zkazit. Od nešikovné švadleny by mohly odstávat u prsou…Jinak šaty jsou krásné :)

blowflies: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Slečna M +2/-0

04.09.13 14:31

 

Hlavne at je latka nepruhledna,ne­prijde mi vkusne ze jsou videt naha stehna i lytka :-)

buchtenzie +417/-263

04.09.13 19:21

 

To bych neriskovala. Myslím, že v obchodech se dá dneska takových šatů najít hodně a nejlepší je vyzkoušet to nezávazně na vlastní tělo.

benyka +67858/-18835

04.09.13 14:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama