Vhodná kombinace k legínám

Vložit odpověď
Scratie

12.5.14 14:41

Ahoj všem,
koupila jsem si legíny od youngprimitive http://www.youngprimitive.cz/…y-smoke-1270 , ale když mi přišly, tak jsem zjistila, že vlastně nevím, jak je zkombinovat - zkoušela jsem doma, co mám, googlila, ale všechno mi přišlo dost zvláštní.. Mám 180, normální postavu (nosím vel. M), je mi 26. Budu ráda za každý nápad/radu jak pro teplejší počasí, tak pro chladnější :-) Předem moc děkuji :-)

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Já bych k tomu nosila třeba jednoduchou košili pod zadek nebo volné dlouhé tričko (oboje bílé). Případně vytahaný velký černý nebo bílý světřík. Úplně si je umím představit ve spojení s takovým tím elegantně-rockerským stylem. Třeba to bílé tričko, koženou bundičku, černé kotníčkové „motorkářské“ boty. Nebo i černé tenisky a černé sako.

http://keeksfashioninc.com/…eQq4N4_c.jpg
http://www.29secrets.com/…ggings_0.jpg

Tyhle boty jsou trochu přehnané, ale nějaký takovýhle styl:
http://thumbs4.ebaystatic.com/…463123_1.jpg

No a potom můžete vyzkoušet sportovní styl. Klidně nějakou výrazně barevnou (červenou, oranžovou, žlutou) bundičku, sportovnější triko, tenisky:

Scratie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Alatriz +438/-121

12.5.14 16:01

 

Předem říkám, že nejsem příznivce legín, tudíž můj názor bude asi lehce zaujatý, nicméně: Máte výhodu, že jste vysoká. Rozhodně bych volila něco, co zakryje zadek - možná nějaký tenký/řídký oversized svetr, bílá propínací košile/halenka pod zadek. Má to ale vliv na symetrii postavy.
Těžko říct, barevnost působí trochu jak kdyby jste v původně černých legínách prošla pod lešením, kde na vás řemeslníci nechtěně vylili barvu… ale půjde k tomu barevně asi téměř všechno. Problém bude spíš vhodný materiál + vzor.

Scratie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9533/-3345

12.5.14 15:17

 

Upřímně řečeno, neumím si představit vůbec žádnou kombinaci, která by tenhle děsný kus učinila snesitelný mému oku. Proti legínám obecně nic zásadního nemám, ale tyhle jsou příšerné.

Scratie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

iga +26766/-5134

12.5.14 17:44

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek