Vhodné šaty na hasičský ples

Vložit odpověď
christal

30.9.14 10:43

Dobrý den,
Chystám se na hasičský ples. Myslíte je mohu mít tyto šaty? A jaké doplňky? Děkuji za rady.

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Pokud vám záleží na tom, abyste byla vhodně oblečená k příležitosti, jakože zřejmě ano, když se ptáte, potom nikoliv. Nejde o plesové šaty. Šifon jako materiál je na plesové šaty ok, ale celek bohužel jasně říká, že jsou to šaty volnočasové. Půjde-li o ples, kde budou převážně lidé ve vaší věkové kategorii, potom většina z nich nejspíš dodrží alespoň ten oblek pro pány a plesové šaty pro dámy. Na takový bych si sehnala šaty jiné. Ale jestli to bude hasičský ples, kam všichni přijdou odění takto: http://www.velkykarlov.cz/image.php?oid=2744145&nid=1138&width=1600&height=900 (ano, skutečně jde o hasičský ples, ne diskotéku v kulturáku), potom hádám, že si klidně můžete vzít tyto šaty a ještě budete nejlépe oblečená. Vím, že tady se takový názor moc nenosí, ale pokud všichni přijdou v džínách, potom budete ve velké večerní jako pěst na oko. Na hasičských plesech se většinou lidé znají, tak zkuste udělat menší sondu, co si vezmou ostatní dámy a podle toho se rozhodnout :)

christal: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

30.9.14 11:24

 

Pokud jde o vesnický hasičský bál konaný v místní sokolovně, můžete si klidně vzít naprosto cokoliv. Pokud však má jít o opravdovou společenskou akci, potom navrhované šaty jsou zcela nevhodné, nejde o společenský model.

Caramela +347/-71

30.9.14 12:19

 

Doufám, že je to vtip? Určitě ne, protože to jsou letní šaty. K nim tak akorát slaměný klobouk.

queenmargot +9786/-1708

30.9.14 10:58

 

no, v dnešní době holt není ples jako ples…chodíme třeba na reprezentační ples jedné společnosti a jelikož je i samotné vstupné 500,–, vystoupí i nějaká ta celebrita, tak to má slušnou úroveň a tyhle šaty by vážně nešly…ale pak je tu ještě spoustu druhů zimních zábav, kterým se asi ze zvyku říká ples…diskoples, sportovní ples, myslivecký či hasičský a tam už je vlastně slušně oblečená žena ta v sukni a bez kozaček

christal: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kočka Míťa +1960/-700

30.9.14 14:38

 

Budu teď asi trochu kousavá, ale:
Pokud byste se ptala: „Jsou tyto šaty vhodné na ples?“, tak (jak je Vám ostatně jasné) všechny odpovědi budou „NE“. Proto je přidán přívlastek „hasičský“. Obecně je to informace, že ples pořádají hasiči, která by na dress code neměla mít vliv. Jenže je jasné, že má, proto to uvádíte a proto se ptáte na šaty na „normální“ ples nevhodné. Jenže jak máme my všichni vědět, jak vypadá zrovna ten Váš hasičský ples? Může to být od klasického plesu s plesovými šaty až po akci odpovídající fotce od andiedvorakova…

kohlida +1469/-332

30.9.14 19:11

 

K těmto šatům vidím slamák, žabky, pláž a moře. Na ples rozhodně ne. Ani pokud to bude zábava typu, jak postovala andiedvorakova. Tam si vemte klidně džínovou minisukni. V těchhle šatech už budete vůči místnímu osazenstvu overdressed.

Blue_orchid +1386/-374

3.10.14 14:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek