Ples - vhodnost kombinace a doplňků

Vložit odpověď

27.11.12 17:28

Ráda bych se přeptala,
mám na ples šaty viz foto, ale protože nematuruju a ráda nosím orginální věci/kombinace chtěla bych je doplnit koženými rukavičkami ze Zary, bohužel jsem nenašla foto.
Ale jsou to rukavičky, opravdu kožené, vysoké a řekla bych, že kvalitně zpracované, dlouhé k loktům. Psaníčko mám také kožené, botičky také a doplňky v podobě naušnic a max. pásku zlaté.
Je toto kombinace, která je na ples (umělecké školy) přijatelná, nebo bych se kůži na ples měla vyhnout? Osobně si myslím, že je to kombinace skvostná a mě slušivá, ale nerada bych na plese provedla nějaké faux pas.
Děkuji všem za názor.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Tedy, já osobně, když nevím, jak přesně ty rukavice vypadají… ale vzhledem k tomu, že Vám to připadá slušivé, navíc je to ples umělecké školy, bych to nezavrhla. Zda to je, či není proti nějakému kodexu, přenechám jiným. Ale dovedu si představit, že tu může být velice vkusné a originální. Za mě tedy ano!

JedovatéHádě +4752/-1473

27.11.12 19:19

 

Celkově to na mě působí dobře, jenom max. zlatého pásku jsem se lekla. Já bych osobně šaty nechala bez pásku a vzala si třeba zlatý náramek na ty rukavičky

Yla +1334/-199

27.11.12 19:16

 

Podle mě to určitě půjde, jak si to představuju podle popisu, tak se mi to dokonce moc líbí. ;) Akorát bych si na ty šaty nebrala ten pásek. Zas na druhou stranu, aby náušnice nebyly osamoceny, nešlo by si vzít přes ty rukavice prsten (jako to měla Popelka v Třech oříšcích pro Popelku, když střílela z luku) nebo náramek?

Audrey.Piper +5705/-1594

27.11.12 20:08

 

Přiznám se, že mi ten popis nejdřív evokoval trochu sado-maso, ale ve skutečnosti to tak působit nemusí; chtělo by to vidět. Pásek bych nedávala a s náušnicemi bych si možná ještě zkusila trochu pohrát (jestli máte z čeho vybírat). Třeba delší štrasové by se k tomu nehodily? Záleží samozřejmě i na účesu… Vysoké rukavičky jako doplněk mám moc ráda, takže jestli se vám to líbí, tak do toho, umělci to snad zvládnou ;)

prettywoman +539/-158

27.11.12 19:30

 

Podle mě by úzké rukavice z nějaké jemné kůže mohly vypadat opravdu skvostně, zvlášť, když píšete, že k nim máte sladěné i další doplňky. Jen bych se, stejně jako ostatní, přimlouvala za sundání pásku a jeho nahrazení nějakým šperkem.

Lisa. Ginmi +1326/-173

28.11.12 14:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek