Ženich a kšandy

Vložit odpověď
Yaanes

5.6.17 18:43

Ahoj všem, prosím prosím o radu, už jsem zoufalá. Naše svatba by měla být méně formální, moje představa byla taková, že ženich bude mít kalhoty viz obrázek. K tomu bílou košili, kšandy a motýlek. A proto, že se mi nepodařilo sehnat kšandy s motýlkem v týž barvě jako kalhoty, hledám nějakou alternativu. Co na to říkáte? Jakou zvolit? Nebo bude nejlepší černá? A případně jaké k tomu zvolit boty? Díky moc za každou radu.

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

…a není to škoda, mít stejný motýlek, kšandy i kalhoty? Přijde mi to trochu moc sladěné, asi jako stejná kravata i kapesníček v saku nebo stejný vzor na kabelce i na botech. Jinak k tomuto odstínu modré by velmi pěkně ladily středně hnědé boty (a pokud je to neformální svatba, tak i kšandy by mohly být kožené, v podobném (nikoli nutně stejném) hnědém odstínu). A motýlek pak např. s podobnou modrou nebo hnědou barvou ve vzoru… Zkusím sem dát pár fotek pro inspiraci, snad se to nesekne :)Yaanes: Odpověď mi pomohla, děkuji!

linda21 +2183/-496

5.6.17 23:34

 

Kšandy patří pod sako, v žádném případě nenosit zároveň s opaskem - ideálně pouze ke kalhotům, které nemají poutka na pásek. Šle se žabičkami jsou pro děti.

glu0n +188/-94

15.6.17 13:21

 

Toto nosí jen hipsteři nebo kokůtci, ne? Kšandy patří pod oblek, popřípadě pod vestu, ale neměly by být vidět. Pokud jste soudná, pochopíte to. A ten na předposlední fotce je asi úplný kokot :D Opasek a kšandy? :D
Pokud budete mít rozepnuté a na půl žerdi stažené šaty, aby byla vidět podprsenka, pak je to ovšem v pořádku. Pokud chcete být za hipste či vintage vílu, tak to asi není v pořádku, ale řekněme, že je to módní. Pokud chcete být oblečena „normálně“ nebo jako princezna, bude to vypadat nesourodě.

czechfashionisto +743/-2320

6.6.17 22:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek