Žluté šaty a doplňky.

Vložit odpověď
Nikola321

29.5.15 16:37

Dobrý den, nedávno jsem náhodou narazila na tyto báječné stránky a zrovna teď se mi to hodí. Prosím o radu. Líbí se žluté svatební šaty, ale jak je doplnit? Jaké boty? Tělové? Jaká kytice? Jak sladit ženicha, 5 letou dceru a 2 letého syna? Děkuji za radu Nikola

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Rodinu bych neladila, ať se prostě hezky obléknou. Pokud se nedokážete udržet, tak je aspoň nelaďte taky do žlutého oblečení. Svojí barvu si nechte pro sebe a ostatním maximálně na doplňky. Jinak mezi nimi nevyniknete a budete všichni jeden velký žlutý flek.

Nikola321: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Elinna +284/-64

1.6.15 10:50

 

Já bych to pojala asi velice jednoduše. Osobně bych si vzala takové boty, aby příliš nepoutaly pozornost. Tedy nude, žlutá jako je na šatech, nebo páskovky v jemné a nevýrazné stříbrné či zlaté. A květinu bych zvolila v odstínech fialové či růžové. Osobně se mi totiž líbí, když ta žlutá není ničím (jen tou květinou) moc rušena - například jako výraznou barvou náušnic nebo tak.

Také bych rodinu nijak urputně neladila. Ale mohlo by být hezké, kdyby třeba holčička měla fialkové/světle růžové šatečky a chlapeček košili. Budoucího manžela bych nechala, ať si barvy vybere sám. Slazený může být právě třeba fialovou květinou na klopě. To úplně postačí.

Nikola321: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

1.6.15 22:54

 

ja len chcem pochváliť nádherné šaty :-). doteraz som nemala odvahu uvažovať na svadbu o iných ako bielych, ale možno to prehodnotím.

Jessenka +75/-5

28.6.15 18:58

 

Tak nevím, jestli je váš dotaz ještě aktuální, ale při brouzdání internetem jsem narazila na fotky ze svatby Elizabeth Taylor, když si brala Richarda Burtona - a hned jsem si vzpomněla na váš dotaz. :)
Samozřejmě, jsou to 70. léta, ale myslím, že mnoho detailů je přenosných do dnešní doby - sladění s ženichem (tj. tmavě červená/vínová kravata a jen žlutá kytka v klopě, a i tak to vypadá skvěle a sladěně), bílý květinový věnec - tenhle je samozřejmě monstrózní, a asi jen pro odvážné, ale třeba byste si troufla na nějaký menší bílý fascinátor či květinovou aplikaci? Vrací se do módy. A překvapivě žlutá kytka, ačkoliv v barvě šatů, nepůsobí to překombinovaně. Škoda jen, že nejsou vidět boty, ale asi vzhledem k případné bílé ozdobě do vlasů bych volila také bílé boty, dvě barvy bohatě stačí.
http://images.wedding-dress-secret.com.s3.amazonaws.com/…resses/5.jpg
http://www.theweddingpost.cz/…edding34.jpg

moi-bebe +2207/-787

10.6.15 15:18

 

V takto žlutých, jednoduchých šatech budete originální a šmrncovní.....sama jsem se vdávala v tělových jednoduchých, dokonce za 20 euro z HM a byla jsem chválena:-) Doplňky jsem měla - bronzové sandály a perly, lilii ve vlasech a v ruce..........Tak něco takového bych doporučila i Vám, vsadila bych spíše na kovové (ať už zlaté či stříbrné) doplňky vč. bot, aby se ta světlá žlutá trochu oživila. Květinu jednoznačně bílou, teď prý letí konvalinky, já měla 3 bílé lilie. A rodinu bych ladila do světle žlutých košil, nebo bílých- krémových košil plus žlutých kravat, holčičce bílé nebo žluté šatičky..... Tak nevím, zda Vám moje představy k něčemu budou, hlavně ať svatbu v pohodě zvládnete a užijete si ji.

Carla Bruni +550/-168

31.5.15 13:31

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek