Žluté šaty a doplňky.

Nikola321

29.05.15 16:37

Dobrý den, nedávno jsem náhodou narazila na tyto báječné stránky a zrovna teď se mi to hodí. Prosím o radu. Líbí se žluté svatební šaty, ale jak je doplnit? Jaké boty? Tělové? Jaká kytice? Jak sladit ženicha, 5 letou dceru a 2 letého syna? Děkuji za radu Nikola


Reklama

 

Rodinu bych neladila, ať se prostě hezky obléknou. Pokud se nedokážete udržet, tak je aspoň nelaďte taky do žlutého oblečení. Svojí barvu si nechte pro sebe a ostatním maximálně na doplňky. Jinak mezi nimi nevyniknete a budete všichni jeden velký žlutý flek.

Nikola321: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Elinna +281/-61

01.06.15 10:50

 

Já bych to pojala asi velice jednoduše. Osobně bych si vzala takové boty, aby příliš nepoutaly pozornost. Tedy nude, žlutá jako je na šatech, nebo páskovky v jemné a nevýrazné stříbrné či zlaté. A květinu bych zvolila v odstínech fialové či růžové. Osobně se mi totiž líbí, když ta žlutá není ničím (jen tou květinou) moc rušena - například jako výraznou barvou náušnic nebo tak.

Také bych rodinu nijak urputně neladila. Ale mohlo by být hezké, kdyby třeba holčička měla fialkové/světle růžové šatečky a chlapeček košili. Budoucího manžela bych nechala, ať si barvy vybere sám. Slazený může být právě třeba fialovou květinou na klopě. To úplně postačí.

Nikola321: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8736/-1219

01.06.15 22:54

 

ja len chcem pochváliť nádherné šaty :-). doteraz som nemala odvahu uvažovať na svadbu o iných ako bielych, ale možno to prehodnotím.

Jessenka +75/-5

28.06.15 18:58

 

Tak nevím, jestli je váš dotaz ještě aktuální, ale při brouzdání internetem jsem narazila na fotky ze svatby Elizabeth Taylor, když si brala Richarda Burtona - a hned jsem si vzpomněla na váš dotaz. :)
Samozřejmě, jsou to 70. léta, ale myslím, že mnoho detailů je přenosných do dnešní doby - sladění s ženichem (tj. tmavě červená/vínová kravata a jen žlutá kytka v klopě, a i tak to vypadá skvěle a sladěně), bílý květinový věnec - tenhle je samozřejmě monstrózní, a asi jen pro odvážné, ale třeba byste si troufla na nějaký menší bílý fascinátor či květinovou aplikaci? Vrací se do módy. A překvapivě žlutá kytka, ačkoliv v barvě šatů, nepůsobí to překombinovaně. Škoda jen, že nejsou vidět boty, ale asi vzhledem k případné bílé ozdobě do vlasů bych volila také bílé boty, dvě barvy bohatě stačí.
http://images.wedding-dress-secret.com.s3.amazonaws.com/…resses/5.jpg
 http://www.theweddingpost.cz/…edding34.jpg

moi-bebe +2193/-787

10.06.15 15:18

 

V takto žlutých, jednoduchých šatech budete originální a šmrncovní.....sama jsem se vdávala v tělových jednoduchých, dokonce za 20 euro z HM a byla jsem chválena:-) Doplňky jsem měla - bronzové sandály a perly, lilii ve vlasech a v ruce..........Tak něco takového bych doporučila i Vám, vsadila bych spíše na kovové (ať už zlaté či stříbrné) doplňky vč. bot, aby se ta světlá žlutá trochu oživila. Květinu jednoznačně bílou, teď prý letí konvalinky, já měla 3 bílé lilie. A rodinu bych ladila do světle žlutých košil, nebo bílých- krémových košil plus žlutých kravat, holčičce bílé nebo žluté šatičky..... Tak nevím, zda Vám moje představy k něčemu budou, hlavně ať svatbu v pohodě zvládnete a užijete si ji.

Carla Bruni +547/-153

31.05.15 13:31

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

100 let módy na 256 stránkách

Posledních sto let módních směrů i stylů na papíře. To je nová... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama