Polské šaty udělaly vévodkyni špičatá prsa

Vévodkyně Kate společně se svým manželem princem Williamem navštívila Polsko. Pro utužení vzájemných vztahů vynesla šaty od polské návrhářky Gosii Baczyńské. Bohužel byl model v oblasti prsou tak nelichotivě střižený, že Kate absolutně nepadl.

Co si o šatech myslíte vy? Napište nám do komentářů!

Admin Módnípeklo.cz, 21.7.17 00:00, z kategorie: Celebrity  Váš příspěvek
kolúch
577 příspěvků 21.7.17 21:16

Ja si myslim, ze „redaktorky“, ktore bohorovne pisu o tuzkovej sukni mozu akurat suchat nohami a nie pytat sa na strihove riesenia :D Podla zvysku siat dam krk na to, ze keby navrharka chcela iny tvar, tak to v pohode da aj bez otazok od diletantov.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.17 21:40

Špičatá prsa? No a co? Příští sezónu se budou nosit rýsující se bradavky, a kdo je nebude mít, bude si je nalepovat. Koule už se nosily dost dlouho. :-)

mansur
1 příspěvek 22.7.17 15:57

Taky si myslím, že to je záměr, vzhledem ke zbytku šatů. A zdá se mi, že jsou z oděvního neoprenu?? Takže bych i ocenila, že někdo z něj stvořil něco jiného než minimalistické šaty s velkým volánem:-). A poslední trend: plošně bílá s černými mini detaily taky splněn:-)

christinka
91 příspěvků 22.7.17 18:07

Nějak mi to nevadí…

saisanka
16 příspěvků 24.7.17 16:54

Mnoho povyku pro nic? Za mně jsou špičatá prsa OK, pokládám to za záměr tvůrce. Irituje mě spíše „kapradí“ v pase, které se tluče s náhrdelníkem. Na první pohled vypadá podezřele spodní lem sukně, ale z takhle malé fotografie nejsem schopná posoudit zda se jedná skutečně o defekt.

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek