Coachella 2018: Šusťáková Rihanna a Kendall Jenner v pidi podprsence!

Uf! Letošní hudební festival Coachella se nese v duchu nekonvenčních devadesátek. Po zhlédnutí fotografie, na které se hrdě předvádí Rihanna, máme jednoznačně pocit, že ze sexy zpěvačky zbyla jen mamina v růžovém naditém topíku a šusťácích. Směle by tak mohla nakráčet na diskotéku v Horní Dolní a zabodovat tam i s tímto modelem.

U Kendall Jenner jsme si už zvykli na horké trendy, avšak tohle je nehezký přešlap. Proužek, po jehož oblečení budete prsa hledat marně i lupou, doplněný o kalhoty, zjevně po taťkovi o 5 čísel větší, korunované teniskami, za které by se nemusel stydět lecjaký tramp. Oči nás bolí a my si marně přejeme, aby se na devadesátá léta už zase zapomnělo. Co říkáte vy na pekelné oblečení z festivalu?

admin, 23.4.18 00:00, z kategorie: Celebrity  Váš příspěvek
lucindaSK
982 příspěvků 23.4.18 08:15

Že pekelné nie je. Je to festival, nie Oscary. Nahodiť sa do maxišiat, nikto si ich ani nevšimne.

MP blanka
3141 příspěvků 23.4.18 10:07

Za mňa to pekelné je, a keď nie pekelné, tak v mojich očiach smiešne. Nemusíme to brať od pólu k pólu, nikto nebude, lucindaSK, na festivaloch tohto typu čakať maxišaty, aspoň nie tie „ slušné “.Aj ja kľudne prijmem nejaké tie úlety, ale moja hranica je trošku inde. Podobné kreácie v ktorých ide o to skombinovať čokoľvek s čímkoľvek, s hlavnou snahou o to šokovať, nájdeme už bohužiaľ všade, od bežného oblečenia na ktorúkoľvek príležitosť až po modely luxusných návrhárov. U nich to vidím ako nedostatok kreativity, a u ľudí, ktorí sa takto obliekajú a myslia si, že týmto spôsobom budú originálni ako stratu súdnosti.

lucindaSK
982 příspěvků 24.4.18 09:39

Maxišaty boli obrazne. Mňa by zaujímalo, čo by si admin predstavoval, aby si dámy obliekli.

Paris1789
5866 příspěvků 23.4.18 13:17

Považuji za pekelnou rychlost, s níž se kdysi subtilní Rihanna zvětšila. Oblečení je v tom menším problémem. Navíc na mne takto z obrázku působí oba outfity pohodlně, jen tak v podprsence bych asi nevyrazila, ale jinak bych to docela brala.

pavka_l
1399 příspěvků 23.4.18 13:38

Pro admina: Trampové nenosí tenisky :-)

pozdni_ctyricitka
157 příspěvků 24.4.18 19:45

Peklo. Čistokrevné.

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek