Moschino představilo kolekci inspirovanou legendární Jackie Kennedy

Jeremy Scott je známý svými bláznivými kolekcemi pro Moschino. Značka je jeho kreacemi pověstná a pokaždé se tučně zapíše do každého ročníku italského Fashion weeku. Jeremy na své přehlídce představil kolekci inspirovanou zlatými 60. léty, kde nejvíce zaujaly ikonické kostýmky, jaké nosila i bývalá první dáma USA Jackie Kennedy. Známému návrháři to však nestačilo a zašel ještě dál, protože modelky doslova natřel od hlavy až po paty jedovatě zelenou či tyrkysovou. Líbí se Vám jeho tvorba?

Admin Módnípeklo.cz, 5.3.18 00:00, z kategorie: Módní značky  Váš příspěvek
asterah
429 příspěvků 5.3.18 07:33

Eduard Martin - Manžel z Marsu, povídka Módínek… :D

Judy24
1502 příspěvků 5.3.18 10:54

Na to, jak mi poslední dobou všechny přehlídky přijdou příšerné, protože se všichni tak snaží vymyslet něco nového, zkombinovat dříve nezkombinované a udělat trend z něčeho, co ještě nedávno bylo považované za ošklivé, tak mi tohle přijde geniální. :D Ale vážně nevím proč.

asterah
429 příspěvků 5.3.18 12:43

@Judy Módínek byl geniálnější - ten nařídil, že všichni musí nosit modrý kožich s dlouhými chlupy a chodit po čtyřech…zatím máme ještě povoleno chodit po dvou… :D
Já myslela nejdřív, že ty dvě krajní jsou figuríny…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.18 14:47

Když jsou skvělé šaty, tak může být modelka pro mě za mě třeba fialová s oranžovými puntíky. A tyhle šaty skvělé jsou a vždycky budou. Právě to, že „natření“ jednou barvou od hlavy k patě a klasický stylizovaný účes udělá z modelky konečně neviditelnou figurínu na předvádění šatů, u níž se člověk nemusí zdržovat zkoumáním, jak moc je hubená, jak příšerně je zmalovaná a jaké má na hlavě podivné roští (což všechno dohromady nutně vzbuzuje dojem, že návrhář se snaží odvrátit pozornost od toho, co má na sobě), považuji za plus přehlídky. Bravo.

Příspěvek upraven 05.03.18 v 14:47

asterah
429 příspěvků 5.3.18 18:41

@benyka Oblečení je pěkné, ale to nabarvení - dělá z těch dívek roboty - vážně neocením natření modelek barvou - jakoby to byly lavičky v parku… :)
Jsem asi moc prakticky založená a tyto modely jsou jen na molo - nebo si dovedete představit, že se takto budete natírat? Docela se těším, až to vynese ven nějaká celebrita, Ale nic moc nového to není - takové Rusalky v pohádkách třeba… :D

Příspěvek upraven 05.03.18 v 18:46

pavka_l
1399 příspěvků 5.3.18 15:10

Líbí se mi to velmi.

Baba Slováková
245 příspěvků 5.3.18 18:23

Konečne nositeľné veci. Veľmi pekné!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.18 19:36

@asterah Myslím, že nejde o to, aby se majitelky takového oblečení taky natřely barvou. :-) Pro mě to rozhodně není součást modelu. Ostatně ani jiné bláznivé úpravy modelek, které bývají pro přehlídku jednotné, se běžně nepřejímají. Kdyby se někdo chtěl mermomocí chytit i barvy toho nátěru, docela by pro ten efekt stačily barevné punčocháče, šátek a kabelka.

asterah
429 příspěvků 5.3.18 19:51

@benyka No jo, ale přece ten model navrhuje návrhář komplexně, takže i s tím barevným nátěrem - ten barevný obličej nelze jen tak vynechat - je součástí outfitu - bude to o něčem jiném, když budete mít jen zelené nebo modré nohy :D
Jinak ty kostýmky jsou hezké.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.18 22:38

@asterah V tom případě jsou všechny přehlídky k ničemu, protože součástí outfitu je i postava 180 cm/40 kilo.

asterah
429 příspěvků 5.3.18 22:53

@benyka V podstatě ano - je to jen divadlo, protože většinu těch outfitů by na sebe v normálním životě nikdo nevzal. Jsou to vlastně peníze vyhozené oknem…ale nebylo to tak vždycky, byly doby, kdy módní návrháři tvořili pro lidi, dneska tvoří pro jen sebe - závodí, kdo šokuje víc, čím větší hrůza, tím zaručenější úspěch :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.18 08:56

@asterah Tak zrovna tady ty troje šaty bych na sebe vzala úplně bez výhrad v kterékoli době a v kterémkoli věku (teď bych asi upravila délky sukně) a chodila bych v nich od rána do večera do práce a kamkoli. Myslím, že jsou velmi dobře využitelné i pro „normální lidi“.

asterah
429 příspěvků 6.3.18 10:32

@benyka To já taky - však vám to výše píšu - že se mi ty šaty líbí (i když nejsou černé :D) jen mě ruší ty nabarvené modelky - nejdřív jsem si všimla právě toho, až potom šatů. Ta první na mně působí až morbidně - přitom co bránilo místo zelené použít snědou tmavovlásku a místo mrtvolně sinalé něžnou blondýnku? Toto mi fakt přijde jako senzace za každou cenu :(


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.18 10:55

@asterah Možná by to šlo, ale bylo by to asi dneska považováno za nudné, v tom máte pravdu. Ale za sebe musím říct (i když jsem „stará škola“ a výstřelky nemusím vůbec), že od toho komplexního nátěru se dokážu odpoutat úspěšněji než od extravagantního líčení obličeje, které dělá z modelek zombie, i když jsou jinak berevné přirozeně.

asterah
429 příspěvků 6.3.18 11:29

@benyka Víte, já módě v podstatě nerozumím - za mně je posudek - líbí, nelíbí, nositelné, nenositelné - z toho ale vyjímám to, co bych si oblékla já, protože často se mi něco líbí jen na druhých. Bohužel to vnímám asi moc komplexně, takže si sice ten nátěr odmyslet dovedu, ale v každém případě mě to negativně ovlivní. :)

asterah
429 příspěvků 6.3.18 18:52

Dámy, které mě mínusujete - já chápu, že vás dosírám - na to jsem zvyklá. Ale která z vás, mínusujících, zná tu knihu, kterou jsem tu v úvodu zmínila, která z vás chápe, že já se nevysmívám současné módě - já se jí děsím, protože z nás vymývá to lidské - přirozenou touhu „být jiná“…ale hezká, HEZKÁ - ne zombie…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.18 14:36

Tak dneska jsem narazila na přehlídku, která mě opravdu znechutila, a to i předvedenými modely. Kam se hrabou střídmé modelky natřené za zeleno v slušivých kostýmcích. :-) https://www.novinky.cz/…ch-hlav.html

Příspěvek upraven 07.03.18 v 14:36

asterah
429 příspěvků 7.3.18 19:28

Jéžiši! Fakt Módínek - dřevěná ohrádka, plechový kostým atd…masku taky navrhoval - že ti návrháři to taky četli :q


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.18 21:15

@asterah Tak jsem zapátrala ve své knihovně sci-fi, a i když to nešlo tak rychle jako na google, zjistila jsem, že ta povídka se jmenuje „Tužka na obočí“. Je tam takových povídek na to téma zřejmě víc. Asi si to přečtu. V roce 1986, ze kterého je to vydání, jsem asi měla jiné starosti. :-)

asterah
429 příspěvků 7.3.18 22:57

@benyka Máte pravdu - já už to dlouho nečetla, Módínek se jmenoval ten návrhářský robot, ta povídka se jmenuje, jak píšete. Určitě si tu knihu přečtěte - nebudete litovat. Je až děsivé, jak je v mnohém nadčasová.

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek