Sock boots: Když ponožky v lodičkách nestačí

Celosvětový trend nošení ponožek v lodičkách se dočkal dalšího vylepšení. Momentálně i u nás v obchodních domech najdete spoustu tzv. sock boots. Jedná se o boty na podpatku ve stylu lodiček, které jsou uzavřeny tenkou vrstvou látky, jež sahá až do čtvrtky lýtek. Taková obuv by měla imitovat staré dobré ponožky a všeobecně se hodí k sukním, šatům nebo ke kratším kalhotám. Jedinou nevýhodou je fakt, že sluší opravdu málokomu a volit k nim musíte vhodné oblečení i doplňky. Tyto „ponožkové boty“ nejvíce proslavily blogerky a streetová móda. Už je máte doma, nebo se jim v obchodech vyhýbáte obloukem?

Admin Módnípeklo.cz, 23.3.18 00:00, z kategorie: Zaujalo nás  Váš příspěvek
lucindaSK
982 příspěvků 23.3.18 11:07

Ja ich práve doma už nemám. Ale mala som. Pred 15-timi rokmi.

Karin
3950 příspěvků 27.3.18 12:06

Přesně tak, takovéhle boty jsem nosila před cca osmnácti lety, tenkrát jsem si je objednala v Quelle (papírový katalog, objednávka poštou, zásilka přišla za měsíc na dobírku :D)… No, nebyla to úplná blbost (když to teď zase objevují jako Ameriku), ta elastická ponožka padla jako ulitá, což je fajn, když máte silnější lýtko. Teda aspoň tenkrát mi to přišlo dobrý (a naštěstí jsem neměla nohy jako slonisko).
Ale kde byly internety, kde by se z toho dala udělat horká novinka s anglickým názvem…? :-) To dnes zařídily módní redaktorky, které tenkrát přišly na svět.
Těším se, z jaké vykopávky bude žhavý trend příště.

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek