Anna Wintour končí jako šéfredaktorka Vogue!

Tak tohle čekal jen málokdo z nás! Anna Wintour odchází z amerického vydání módního časopisu Vogue s poslední zářijovou uzavírkou letošního roku. Svůj odchod předznamenala už v dubnovém čísle, avšak nikdo tomu nechtěl doposud uvěřit. Ikonu módního stylu a publicistiky by měl podle zákulisních informací nahradit momentální šéf britského Vogue Edward Enninful.

Wintour svojí kariéru odstartovala v roce 1970 jako redaktorka v časopisu Harper´s Bazaar. V roce 1986 se vypracovala až na post šéfredaktorky britského Vogue a následně se dostala do vedení i americké odnože módního měsíčníku. Ledová královna (tak se Anně Wintour v módní branži přezdívá) však rozhodně svoje působení v módním průmyslu nehodlá zahodit. Spekuluje se, že by mohla šéfovat například londýnskému Fashion Weeku. Co na odchod Wintour z Vogue říkáte vy? Napište nám do komentářů.

Admin Módnípeklo.cz, 11.06.18 00:00, z kategorie: Celebrity
Reklama

   Váš příspěvek
 
Jimikova
73 příspěvků 13.06.18 11:43

Na odchod Anny Wintour neříkám nic, předpokládám, že tato dáma ví co dělá.

Každopádně mi to nedá nepozastavit se nad formulací Vašeho textu. Konkrétně: „Anna Wintour odchází… s poslední zářijovou uzavírkou letošního roku“.
Uzavírka, může být maximálně komunikace v důsledku její opravy. To o čem jste patrně chtěla psát se jmenuje uzávěrka, kdy se uzavře editace obsahu konkrétního čísla časopisu a tento se odešle k tisku.
A co prosím znamená „poslední zářijová“ uzávěrka? Mají snad ve Vogue těch uzávěrek během měsíce září více, když je Vogue měsíčník? Pro Annu Wintour to bude poslední uzávěrka Vogue pod jejím vedením, ale to by mělo být formulováno jinak.
Omlouvám se za lingvistické okénko, ale zejména jako admin byste měla dbát na kvalitu oficiálních příspěvků. Nedělejte prosím z Módního pekla i peklo lingvistické.

Poslední článek:
Trauma z dětství: Věci na doma, do lesa, k ohni

Autor: Adéla

Jako malá jsem ze všech úkolů od mámy nejvíc nesnášela pokyn... Celý článek


Reklama

Daniel z Dnes nosím: Jsme domovem influencerů

Autor: Monika

Jejich účty získaly na sítích 800 tisíc followerů za 3 roky. O... Celý článek


Reklama