Barva podzimu? Bordó červená!

Zatímco minulý rok jsme se nabažili barev podzimního listí, letošnímu podzimu vládnou všechny odstíny červené. Prohledejte šatník a vytáhněte všechny červené a vínové kousky. Premiéru červených odstínů jsme mohly vidět na týdnech módy a na červených kobercích na Cenách Emmy. Vsadit můžete na výrazný červený outfit, nebo se držet při zemi a vyzkoušet doplňky. A jestli si pořídíte sametový červený kousek, úspěch zajištěn. Samet a lesklé látky momentálně vidíme všude. Jde tento trend mimo vás, nebo ho rádi vynosíte? Dejte nám vědět.

Admin Módnípeklo.cz, 27.10.17 00:00, z kategorie: Zaujalo nás  Váš příspěvek
Sheba
393 příspěvků 27.10.17 21:35

No v našich obchodech to bohužel nevypadá, že je bordó barvou podzimu. Už hodně dlouho sháním pěkný bordó svetr, naprosto bezúspěšně. Dnes ve Van Graaf mi prodavačka jako bordó nabízela růžový a oranžově červený svetr :-)

linbrno
28 příspěvků 29.10.17 07:45

Jestli to bude v obchodech stejný jako na jaře, kdy měla být módní barvou zelená (greenery), tak potěš. Nikde jsem ji nenašla. Teda jo. V sekáčích..;)

MP Vera
265 příspěvků 31.10.17 16:42

@linbrno Přesně, občas nevím jestli to jsou jen lokální trendy nebo je Praha na nějakém módním orbitu, ale greenery jsem nikdy nikde neviděla, teď jsem s velkou slávou vytáhla loňský červený trenčkot a byla jsem široko daleko jediná…

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek