Me Too ovládlo módu na Zlatých glóbech

Kde jsou filmy a filmové hvězdy, tam je slyšet i o kampani Me Too. Jinak tomu nebylo ani na letošních Zlatých glóbech. Dámy z Hollywoodu se tentokrát vykašlaly na obvykle kreativní a vyzývavé outfity a dorazily „na truc“ v černé barvě. Vedla je k tomu řada afér se sexuálním obtěžováním nejen v zábavním průmyslu. Má podle vás Me Too smysl, nebo už se z kampaně stává tak trochu hon na čarodějnice?

Admin Módnípeklo.cz, 11.01.18 00:00, z kategorie: Celebrity
Reklama

   Váš příspěvek
 
kolúch
577 příspěvků 11.01.18 11:16

Roky sme si sulozili kazdy s kazdym, robili karieru cez postel (co vam mnohym pri sledovani nasich „vykonov“ muselo byt jasne), potom jedna prekrocila kruh a ked sme videli ako po tom vsetkoochranujuce media skocili, tak sme sa pridali a vyhrabavame kazdu blbost. Tolko ku kampani.

 
Atlacoya
2557 příspěvků 12.01.18 09:06

Kariéra přes postel mi přijde podobná jako korupce. Dokud budou lidi ochotní dávat úplatky, budou si o ně ti z druhé strany říkat. A dokud budou některé holky ochotné pro kariéru poskytovat sexuální služby, budou režiséři/producenti zkoušet sexuální nátlak.

 
Philogia
61 příspěvků 11.01.18 15:34

Z té kampaně se nestává hon na čarodějnice, ta kampaň už honem na čarodějnice dávno je. Ale ty druhé šaty zleva jsou super!

 
JohankaK
189 příspěvků 12.01.18 23:35

No, já jsem ráda, že konečně někdo bere sexuální obtěžování a sexismus vážně. Pro jednou můžou muži mlčet a naslouchat ženám, ono je to nezabije, žejo.
A šaty se mi líbí všechny.

 
LenkaPraha01
45 příspěvků 13.01.18 21:55

Dámy se vykašlaly na vyzývavé outfity, to jako fakt? Co si nejdřív ověřit, o čem píšu? Vy jste v redakci podobný slepičky jako ony hérečky, který houfně napodobujou jedna druhou. https://revue.idnes.cz/foto.aspx?… Toto jsou všechno upjatý outfity, které mají vyjádřit odpor k sexuálnímu obtěžování? Vždyť ty hollywoodské ovečky si akorát vzaly černou, jinak tradiční ukázka dekoltů, odhalených nohou, prsou atd. Nic proti, ale toto rozhodně NENÍ vykašlat se na vyzývavé outfity, pane bože!

Příspěvek upraven 13.01.18 v 21:56

Poslední článek:
Jak jsem vyrostla z pubertálních nákupů

Autor: Monika

Kam jste chodili nakupovat, když vám bylo -náct? Mým revírem byl... Celý článek


Reklama

Kam se poděli hipsteři?

Autor: Matouš

Dřív si lidi nadávali do emařů, pak přišli na přetřes hipsteři. Kde... Celý článek


Reklama