KVIFF 2018: Letos frčí na červeném koberci holé zadky

S létem začíná i Karlovarský filmový festival. Hlavní hvězda festivalu má být herec Robert Pattison. Ten však ještě ani nestihl dorazit do Karlových Varů a na červeném koberci bylo už pořádné horko! Nejdříve pánům málem přivodila infarkt mladá česká herecká naděje Jenovéfa Boková. Ta se producírovala při zahajovacím ceremoniálu v téměř průsvitných šatech, které nám nápadně připomínaly ty z pohádky „Princezna se zlatou hvězdou“, které princezně Ladě donesl král Kazisvět. Střihu i barvě šatů inspirované noční nebeskou klenbou od ODIVI tleskáme, odhalenému zadečku už nikoliv… Jenovéfa ovšem miluje extravaganci a v tomto případě jí to lze i odpustit.

Další celebritu s outfitem jako z „Chytré horákyně“ jsme měli možnost zahlédnout na večírku jedné banky. Bývalá Česká miss Nikol Švantnerová se sice ohákla do šatů skoro za půl milionu od sourozenců Ponerových, ale díky tomu jsme viděli i to, co jsme nemuseli. Neříkáme, že Nikol není krásná ženská, avšak na podobnou akci lze zvolit i méně odhalený model. Navíc, střih i barva kalhotek také nebyla ta správná volba…

Jak se vám průsvitné róby líbí? Oblékli byste něco podobného také, nebo netoužíte po lačných pohledech?

Admin Módnípeklo.cz, 4.7.18 00:00, z kategorie: Celebrity  Váš příspěvek
Janiac
789 příspěvků 4.7.18 17:53

Já nejsem odborník na módu, ani o ní nepíšu coby publicistka, ale když vezmu letošní Oskary, Zlaté glóby, ceny MTV apod., tak ty holé zadky byly prostě všude, někde i bradavkami pod krajkou. Nikol Švantnerová mi přijde nahatá už hodně, ale Jenovéfa Boková naprosto v pohodě- prostě se oblékla tak, aby to odpovídalo světovým trendům a ne jen malé české klasice.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.18 11:13

Nikol Švantnerová tady vypadá, jako kdyby se styděla, že právě vylezla z bazénu, kam svou neopatrností spadla. Účes a shrbená ramena to umocňují.

asterah
429 příspěvků 8.7.18 22:18

Do společnosti se mi nelíbí ani jeden - modely tak na pláž nebo do bordelu. U toho druhého modelu bych v každém případě vyměnila spodní prádlo.

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek