Met Gala2018: Lana del Rey Sedmibolestná a oltář na hlavě S. J. Parker

Letošní slavná módní událost v Metropolitním muzeu v New Yorku se nesla v duchu katolické církve a andělských bytostí. Námět skvěle sedl všem celebritám a jen pár z nich nevyneslo tématickou róbu.

Zpěvačka Lana del Rey předvedla róbu inspirovanou Pannou Marií Sedmibolestnou s typickým proklatým srdcem sedmi dýkami. Hlavu jí zdobily dvě modrá křídla se svatozáří, čímž si vynesla obrovskou pozornost přítomných fotografů. Outfit může působit kontroverzně, ale přesně splňoval daný dress code, takže tleskáme za detailní prvky a krásné bílé šaty se zlatými výšivkami od Gucciho.

Sarah Jessica Parker vždy vyčnívala se svými modely nejen na Met Gala. Tento ročník proto nebyl výjimkou. Nádherné brokátové šaty s vlečkou ve zlaté barvě s červenými flitrovými srdci herečce padly jako ulité. Největší dominantou celého outfitu byla obří čelenka ve tvaru oltáře s Pannou Marií. Celou róbu vytvořilo známé duo Dolce&Gabbana.

Dalšími modely z Met Gala 2018 se můžete potěšit v našem novém článku.

Admin Módnípeklo.cz, 9.5.18 00:00, z kategorie: Celebrity  Váš příspěvek

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.18 20:43

A co na to Vatikán?

Karin
3950 příspěvků 17.5.18 08:18

The Vatican not only gave permission for the theme, but also provided a whole host of clothes and other items for the accompanying exhibition, píše např. britský Independent. But the Vatican was unaware of the Met Gala and that the evening event would be used by some celebrities to dress up in a way deemed by many to be a sacrilegious mockery of the Church, píše americký National Catholic Register.
Mnoho bylo o tom napsáno v zahraničním tisku.
A katolíci jsou překvapivě nejednotní.

Yaay
461 příspěvků 9.5.18 21:30

A teraz si predstavme, ze by temou MET gala bol islam alebo judaizmus. A nejaka heeerecka by prisla v burke a s mesitou na hlave, alebo s Davidovou hviezdou na cele. To by bol poprask, to by bolo kecov o tom ako musime respektovat ine kultury a nabozenstva…

LenkaPraha01
58 příspěvků 11.5.18 00:12

Ha ha, dobrá poznámka! To by aktivisti, ochránci lidských práv a další sluníčka kvičeli, jako když se zabíjí pašík na dvorku :) Mají rádi různorodost, ale vocaď pocaď…

Příspěvek upraven 11.05.18 v 00:13

Alterations
753 příspěvků 11.5.18 16:24

Mám z těch obou modelů docela divný pocit. Jakoby před námi byla nějaká revoluce, která všechno tohle smete.

macko.pu
792 příspěvků 12.5.18 15:30

… no ty vole,
tá Parker vyzerá jak ježibaba, to aj ten démon z Conjuring 2 je oproti nej kočka :)

Příspěvek upraven 12.05.18 v 15:31

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek