Módní peklo v podání čínských turistek

Vzorovaný deštníček, dokonale sladěné legíny s halenkou a zebří kabelka z místního sekáče. Třešničkou na dortu jsou praktické gumové botky, které dotvářejí skvělou podívanou a z části fungují i jako holinky. Ideální kombo na podzimní procházku! Oranžová barva je nejspíš novým barevným trendem ve světě. Kdy dorazí k nám? Už se nemůžeme se dočkat! Za fotku z daleké Indonésie děkujeme Elišce.

Admin Módnípeklo.cz, 10.11.17 00:00, z kategorie: Pekelné rychlovky a bizár
Reklama

   Váš příspěvek
 
MP blanka
852 příspěvků 10.11.17 09:13

Ázia je odpradávna farebnejšia a nejako mi to k nim sedí. Netrápia sa asi nad zákonmi farebnej typológie a osobných štýlov a u nich sa mi ten mix divokých farieb páči. A že či to dorazí aj ku nám? Celkom isto, veď už sme mohli vidieť nie málo príkladov. Len pochybujem, že tie farebné divočiny budeme vedieť nosiť s podobnou samozrejmosťou a ľahkosťou.

 
Paris1789
1319 příspěvků 10.11.17 09:58

Ono to totiž na drobných asiatkách vypadá o dost líp než na evropských Getrudách a Hildegardách. Metr osmdesát a 100 kilo v pestrobarevném pytli, děkuji nechci.

 
DRW
1687 příspěvků 10.11.17 11:51

Prave cinske peklo clovek spise uvidi v Praze nebo jine evropske destinaci napr. turistka oblecena v ruzove sametove teplakovce, zlatych keckach, doplnenych znackovou kabelkou a rybarskym klobouckem, nebo padesatilety diblik v zlatem overalu etc. etc.
Toto radoby peklo z asijske ulici je spise dukazem toho, ze vsude na svete se lide umi oblect anebo neumi a jak je psano vyse v Asii kombinuji nekombinovatelne a pomerovat to Evropou chce odvahu, protoze pro ne muzeme byt peklo my (koukni Li, tenhle Evropan vypada desne, trekovky, kratasy a natelnik, ze se nestydi)

 
Karin
3596 příspěvků 10.11.17 21:56

Asi taky záleží na tom, jestli je to hedvábí, nebo polyester…
Ale ten slunečníček mohla mít jinej, to jo.

 
ajatar
574 příspěvků 11.11.17 11:54

Pre mna teda najvacsie peklo je ich obuv… ako v tomto niekto dokaze behat cely den, fakt nepochopim. To uz radsej tie trekovky.

 
benyka
5315 příspěvků 11.11.17 19:39

@ajatar Že jo! Vypadá to stejně blbě, ale je to určitě zdravější.

Poslední článek:
Instagram: Realita vs. Iluze

Autor: Kateřina Hl.

Jestli vám slova jako my story, squad nebo selfie nic neříkají, pak... Celý článek


Reklama

Už víte, co si koupíte? Černý pátek je tady a s ním i uragán slev!

Všechny nákupní maniačky, pozor! Největší slevová akce roku je zpět... Celý článek

VOGUE: Do historie a zase zpátky

Autor: Kateřina Hl.

Každý měsíc je všude po světě slyšet šustění lesklých, barevných... Celý článek


Reklama