(Ne)lichotivé volánky na červeném koberci

24. ročník udílení cen Screen Actors Guild Awards byl ve znamení volánků. Alespoň podle hereček Kate Hudson a Chrissy Metz. Zatímco Kate Hudson oblékla panenkovské růžové šaty Valentino a diamantové šperky značky Forevermark, Chrissy Metz zvolila výraznější kousek z kolekce Kate Spade. Volánky byly bezpochyby jedním z trendů roku 2017. I když často vypadají skvěle, je jednoduché s nimi šlápnout vedle. Mají tendenci rozšiřovat, což Chrissy Metz nevychytala. Kate Hudson ale dodávají prvek ženskosti. A co vy? Nosíte volánky, nebo se jim raději vyhýbáte?

Admin Módnípeklo.cz, 26.1.18 00:00, z kategorie: Celebrity  Váš příspěvek
Paris1789
5877 příspěvků 26.1.18 17:42

Prosím vás, uveďte mi jediný příklad oděvu, který by tu modrou dámu nerozšiřoval? Podle mne je zcela lhostejné, co si oblékne, ve všem bude vypadat stejně.

kolúch
577 příspěvků 26.1.18 21:28

Po prezretí google obrázkov musím povedať, ze to nie je celkom pravda. V niečom vyzerá viac hrozne, v niečom menej hrozne. Ale stále tam bolo nutkanie predstavovať si ako asi vyzerá bez šiat. Keby bola mačka, tak ochranári už spisuju petície, aby bola odobrata nezodpovednemu chovatelovi.

asterah
429 příspěvků 26.1.18 21:31

Co takhle celá v černém a na tom bílá kostra, kde lebku by přirozeně nahradila hlava - trochu by ji to zeštíhlilo a spolehlivě by zaujala něčím jiným, než přebytečnými kilogramy…
Ovšem ten puntíkovaný ovolánkovaný „ženský prvek“ taky není žádná výhra - tato hezká žena by si zasloužila slušivější model.

vias
532 příspěvků 26.1.18 18:19

Mně se ty volány nelíbí ani na Kate Hudson, ne v téhle upjaté verzi. Tenhle způsob zdůrazňování ženskosti (kanýry, mašle v pase) měl s nad význam ve viktoriánské Anglii, kde morálka nedovolovala jakkoliv se odhalovat, ale dnes už je totálně mimo mísu. (Aby bylo jasno, nemám nic proti volánům obecně, ovšem v tomhle množství a na modelu zahalujícím od hlavy k patě jsou prostě strašné. Leda bych chtěla jít na karneval za starou pannu, to bych si možná podobný model vzala.)

ven-ven
24 příspěvků 26.1.18 22:29

Já bych si teda bez šat nechtěla přestavovat ani jednu z výše uvedených dam.
I přes množství volánů má Kate Hudson tak malá ramena a tak obrovskou hlavu, že to zavání poruchou příjmu potravy.

Nemyslím si, že Chrissy Metz šlápla vedle.
Ano, je tlustá a má prostě šaty adekvátní její postavě.
A protože jsou v módě volány, má na těch šatech pár volánů, ruce má alespoň z části schované, barva jí celkem sedne, navíc žádný volán, který by byl umístěný „špatně“ a rozšiřoval, fakt nevidím…

Už se netěším na komentáře typu: „Jé, ta je obludně tlustá, měla by zhubnout“ a „Jé, ta má ale děsný šaty“.

Otázka zní, co jiného, lepšího, moderního byste doporučovali, aby si někdo takový vzal na sebe, když už takhle vypadá, já to fakt nevim…

Philogia
61 příspěvků 27.1.18 02:54

Chrissy Metz nevypadá obrovská kvůli tomu, že si vzala šaty s volánky, ale kvůli tomu, že prostě obrovská je. Jestli tam vidím nějaký problém, tak mi spíš připadá, že ty patrovité volánky ji opticky dělají menší, ale to může být jen fotkou. A přinejmenším má vzhledem ke svým proporcím velmi chytře zvolený účes a ta rtěnka se k tomu hodí a sluší jí.

KlaudieS
1765 příspěvků 27.1.18 17:17

Ty Kate šaty se mi líbí, ale ne na ní. Slušely by holce typu Lily Collins. Kate Hudson v nich paradoxně vypadá starší, než je. Ty vlasy jsou hrozné.

arpa
1250 příspěvků 29.1.18 11:31

Taky se mi ty šaty líbí, ale nejde k nim ten pixie střih. Plus si myslím, že Kate dělá starší ten makeup (hlavně ta nude-rtěnka).

Janiac
789 příspěvků 28.1.18 08:46

Já bych řekla, že ty volánky jsou hrozné v obou verzích :-)

asterah
429 příspěvků 28.1.18 20:17

Jak se tak na to znovu dívám - ta modrá má aspoň jakýsi styl, kdežto ten růžový puntík + mašlička v pase + krajkový bryndáček…

zwedavka
1330 příspěvků 29.1.18 06:02

Zadaný úkol, obléct svoji postavu slavnostně a co nejlépe, zvládla modrá paní dobře. Ještě trochu lépe vypadá ve splývavých šatech. Nehodnotím postavu, ale výběr šatů na ni.
Paní v růžovém mohla být oblečena daleko lépe.

asterah
429 příspěvků 29.1.18 14:10

Ty modré šaty by vypadaly na tomto typu postavy mnohem lépe, kdyby byly zcela hladké (aplikace by mohla zůstat v tom tvaru) a tmavá barva by to dovedla k dokonalosti - třeba námořnická modř, nebo černá a přidala bych 3/4 rukáv.
Na těch růžových šatech mi vadí hlavně ta černá krajka a o něco méně mašlička.

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek