Plast ovládl přehlídková mola: Bizár, nebo promyšlená eko móda?

S jarem se vyrojil u různých značek podivný fenomén, a sice boty vyrobené z průhledného plastu! Bizarní trend ovládl i mola luxusních značek, například Chanel z nich vytvořil celou kolekci pro jaro 2018. Moc si nechceme domýšlet, jak se taková obuv nosí v létě. Výskat radostí zatím nebudou ani ekologové, protože nikdo netuší, zda jsou boty vyráběné z recyklovaného plastu, nebo se vytváří z nového.

Možná by si módní svět mohl pustit jeden z dokumentů o módě, jinak dopadne jako plejtvák ze španělského břehu. Už vám v botníku září, nebo s díky odmítnete další plastikový obal?

Admin Módnípeklo.cz, 20.4.18 00:00, z kategorie: Zaujalo nás  Váš příspěvek
Karin
3950 příspěvků 24.4.18 11:39

Nevim, podle me se to musi hned zarosit… Koneckoncu to zna asi kazdy, kdo nekdy obul gumaky nebo krusky z polyuretanu. Na fotkach efektni, pri beznem noseni mobilni pareniste. O ekologii nemluve a o zdravi uz vubec ne… Vylisuje to Cinan za par susnu a Evropan(ka) si v tom za stovky ci tisice bude hrat na modu:)

Příspěvek upraven 24.04.18 v 11:39

Babar183
1 příspěvek 8.5.18 18:21

Novy kusok z plastu by som si nikdy nekupila, ale ak by sme taketo kusky recyklovali z uz pouzitych plastov, preco nie. :)
Sama mam plastovu kabelku, ktora bola doteraz zahrabana u dedka v pivnici a na neformalnych akciach vyzera vkusne.

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek