Rihanna připomínala na premiéře svého filmu jedovatou bylinu

Rihanně očividně nestačí kariéra zpěvačky. Nově fušuje i do herectví a blýskla se v novém americkém filmu Debbie a její parťačky. Na jeho premiéru v New Yorku dorazila však na červený koberec v šatech nápadně připomínající jedovatou bylinu. Že by byla podobnost s náprstníkem velkokvětým čistě náhodná? No, rozhodně táhnoucí se linie šatů zakončené řasením tomu napovídají. Co si myslíte o šatech vy?

Admin Módnípeklo.cz, 13.06.18 00:00, z kategorie: Celebrity  Váš příspěvek
Karin
3945 příspěvků 13.06.18 03:14

Jsou krásně extravagantní. Jejich autorka Clare Waight Keller (Givenchy) se ale při tvorbě kolekce (podzim 2018) neinspirovala přírodou (jak by se zdálo i mně, ač bych v tom viděla spíš něco z podmořského světa), nýbrž starším erotickým horrorem Hlad a hudebním dokumentem B-Movie: Zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989.

Karin
3945 příspěvků 13.06.18 11:49

A mimochodem, není tak docela pravda, že Rihanna „nově“ fušuje do herectví. Nezpochybňuju to „fušování,“ protože nevím, jak umí nebo neumí hrát, nicméně Ocean's 8 je sedmý film, v němž účinkuje (přičemž v prvním se objevila už před dvanácti lety). Kromě toho si zahrála ve dvou seriálech.
A je to na CSFD.cz , což je veřejně přístupný a poměrně spolehlivý zdroj informací.

Příspěvek upraven 13.06.18 v 11:50

dao
2 příspěvky 14.06.18 11:14

Malá poznámka - pokud uvádíte u rostliny rodové i druhové jméno, ujistěte se prosím, že fotografie odpovídá. V textu máte náprstník velkokvetý, nicméně na obrázku je náprstník červený. Když už si autor nebyl jistý, stačilo vynechat druhové jméno.

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek

Pomoc! Partner se obléká fakt příšerně

Autor: Adéla

Vůbec nic byste na něm neměnila. Kromě jeho příšerného oblečení,... Celý článek