Zasoutěžte si s nákupním klubem Fashiondays.cz

Zapojte se do soutěže od největšího nákupního klubu Fashiondays o poukázku na nákup oblečení v hodnotě 1000 Kč. Pro zapojení do soutěže stačí zodpovědět soutěžní otázku.

Registrace na Fashiondays.cz »Soutěž již skončila, výherci jsou:
  1. Karin

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na Módnípeklo.cz.

Nápovědu k otázce najdete na stránkách Fashiondays.cz.

O Fashiondays

Fashion Days je přední online nákupní klub působící ve střední a východní Evropě. Společnost má své zastoupení v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku a ve Slovinsku. Společnost Fashion Days byla založena v roce 2009 skupinou švýcarských investorů. První česká kampaň byla zahájena v listopadu 2009 a na Slovensku začala společnost působit v dubnu 2010. V roce 2011 se společnost stala prostřednictvím MIH Allegro součástí skupiny Naspers.

Členové klubu dostávají v předstihu do svých emailových schránek pravidelné informace o připravovaných kampaních. Kampaně nabízejí limitované kolekce světově známých značek jako je Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Tommy Hilfiger, Victoria´s Secret, Benetton, Esprit, Miss Sixty, Energy, Guess, Lacoste, GAP, Adidas a mnoho dalších uznávaných módních značek, které jsou prodávány s 30 – 70% slevou.

Soutěž probíhá od 20.11.2012 do 11.12.2012