Soutěž o 500 Kč na nákup ve FOREVER 21

Legendární americká módní značka konečně vstupuje i na český trh a ty nejžhavější módní trendy za dostupnou cenu si odteď můžete dopřát i vy! Soutěžte s námi a získejte dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup svého prvního stylového kousku zn. FOREVER 21.

Soutěž již skončila, výherci jsou:
  1. Ezechiel
  2. Cinkitoo
  3. kanimura17
  4. coralline
  5. lenulinka.f

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na Módnípeklo.cz.

Prvních 5 správných odpovědí získá dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v nové prodejně Forever 21, která své brány otevře 24. 9. v 10 hodin v Centru Černý Most. Pokud nezvítězíte, nezoufejte a buďte mezi prvními 200 příchozími v den slavnostního otevření. Budete odměněni dárkovým poukazem v hodnotě 250 Kč.

Veškeré dárkové poukazy budou platné pouze v den slavnostního otevření.

Trávíte každé ráno dlouhé minuty přemýšlením nad tím, co si vezmete na sebe? Nebaví vás stále dokola střídat ty stejné kombinace a ocenili byste nějaký mladý, svěží, šik kousek? V tom případě je americká značka Forever 21 stvořená právě pro vás. S ní totiž každý den přicházejí ty nejžhavější módní trendy, které vám představí neotřelé kombinace, zajímavé střihy a nápadité doplňky.

Podrobné podmínky soutěže najdete zde.

Soutěž probíhá od 10.09.2016 do 17.09.2016