Soutěž o poukázky na nákup oblečení ze 100% kašmíru

Zima se blíží ke konci, kašmírový svetr je ale skvělou volbou i během jarních měsíců. Zapojte se do soutěže s Felipe.cz a získejte jednu z pěti poukázek na nákup v hodnotě 2 000 Kč.

Soutěž již skončila, výherci jsou:
  1. sujitka
  2. mravenecek1
  3. pabylka
  4. Kats
  5. Panna

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na Módnípeklo.cz.

Felipe.cz je specializovaný internetový obchod zaměřený na prodej výrobků z luxusního kašmíru a dalších přírodních prémiových textilií - jak, velbloud, alpaka. Působíme v 15 evropských zemích, zásilky expedujeme ze Slovenska PPL kurýrem. Dodací doba je 2 až 4 pracovní dny.

Momentálně máme v nabídce více než 170 svetrů, desítky šál a doplňků. Výrobky se produkují ručně v Nepálu. Na zakázku umíme vyrobit jakýkoliv svetr v jakékoliv barvě z naší nabídky. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem.

Zaměřujeme se na maximální kvalitu a nejlepší zákaznický servis. Máme zřízenou českou reklamační adresu, v případě zájmu o výměnu/vrácení zboží vyřizujeme všechny požadavky expresně a bez komplikací.

Soutěž probíhá od 23.02.2015 do 09.03.2015