Vyhrajte 2 designové skleněné motýlky BeMan

Skleněné motýlky BeMan neotřele doplní outfity mužů i žen. Vybírat můžete z mnoha vzorů a barev. Motýlek jako doplněk působí elegantně, sklo dodává na lehkosti. Precizní ruční zpracování tohoto designového kousku se bude hodit jak na luxusní akci, tak na odpoledne s přáteli.

O značce BeMan

Nápad vytvořit něco originálního a podle nás i velmi hezkého, se zrodil počátkem roku 2015 v malé vesničce jménem Bystřice. V místě, kde se setkávají hranice tří zemí.

Od samotného nápadu, až k vytvoření prvního kusu skleněného motýlka, nás dělil celý rok. Během tohoto roku jsme stihli mnohé pokazit, ale také se i ledasčemu přiučit. Věděli jsme, že cesta elegance a lásky k ruční práci bude to, čímž si získáme srdce nejednoho módního nadšence.

A proto naše heslo zní: „Usilovná práce se vrací ve tvém úsměvu, kdy originální skleněný motýlek je tím pravým módním doplňkem nejenom pro muže.“

Dnes již víme, že tvořit s láskou je ten pravý směr.

Soutěž již skončila, výherci jsou:
  1. ophellia

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na Módnípeklo.cz.

Jak soutěžit?

Pro výhru skleněného motýlka stačí odpovědět správně na soutěžní otázku. Odpovídat můžete od úterý 9. května do pondělí 15. května 2017. Po ukončení soutěže bude vylosován výherce, který získá 2 originální skleněné motýlky BeMan v celkové ceně 4 780 Kč.

Nápovědu k soutěži - odkaz na konfigurátor motýlků najdete na timeline na Facebooku BeMan nebo na stránkách BeMan

Podrobná pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž probíhá od 09.05.2017 do 16.05.2017