Korálová je odstín na pomezí oranžové a červené barvy. V ulicích ho uvidíte především na jaře a v létě. Chcete-li zvýraznit svůj dívčí půvab, rozhodně dávejte korálové před červenou barvou přednost. I sytější tóny korálové totiž stále působí jemně.

Kombinace s korálovou barvou

Korálová barva skvěle oživí outfit složený ze světlých neutrálních barev, jako jsou bílá a béžová. Korálová barva dobře koresponduje i s námořnickou modrou. Korálové šaty se zlatým páskem nebo výraznými zlatými náušnicemi budou vypadat jásavě. Jindy si ke korálové barvě vemte něco ve výrazné tyrkysové barvě.

Postupujte opatrně, až budete kombinovat korálovou barvu s příbuznou červenou či oranžovou. Takové outfity mohou působit, jako že jste jen netrefili jednotný odstín.

Peklo radí: Můžu se vdávat v korálových lodičkách?

aerofrog: „Ty korálové jsou nádherné a rozhodně bych se nebála nějakého přestřelení. Navíc jsou i pohodlné, což je pro takovou příležitost velice podstatná vlastnost, a do třetice je to ještě super investice – kdo může říct, že svoje svatební boty nosil do roztrhání?“

solei: „Ty korálové jsou krásné, kupte si je pro radost (je to kvalitní značka) a k svatebním šatům ještě chvíli vybírejte.“ Další tipy»

Korálové outfity

Diskuze o tomto tématu:

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek