Komerční sdělení

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod košili GOBI se 100% ochranou před propocením v podpaží. Zaručí vašemu muži pohodlí a jistotu, ať už při pracovních schůzkách, poradách, nebo i při dalších veledůležitých akcích, jako jsou třeba svatby. Zkrátka ve chvílích, kdy se potřebuje soustředit na důležitější věci, než neustále myslet na to, jestli daný kousek oblečení opět propotil.

Ochranu proti propocení zajišťují integrované, vysoce funkční podpažní díly z nepropustného materiálu, které zaručují, že tričko nejenže nepropustí pot, ale ani zápach. Tričko GOBI je navíc vyrobené z micromodalu, který je 2× příjemnější než 100% bavlna. Nadmíru vyhovující je i slimfit střih s prodlouženou délkou a výstřih do tvaru „V“. Ačkoliv je tričko GOBI primárně určeno pod košili, váš muž ho může kdykoliv obléknout i pod ostatní oblíbené kousky. V nabídce jsou 3 barevné varianty triček GOBI – bílá, tělová (zvané také „neviditelné třičko“) a černá. Dost bylo ponožek, darujte originální dárek v podobě trička GOBI, které váš muž zaručeně ocení.

Redakce, 31.10.19 00:00, z kategorie: Módní značky  Váš příspěvek
Vinca_minor
3033 příspěvků 31.10.19 14:21

Z jakého nepropustného materiálu jsou ty podpažní díly? Nepotí se člověk pod těmi nepropustnými díly jako prase? Jak se měří příjemnost bavlny a to, že je micromodal 2× příjemnější? A dokáže tričko zabránit kompletnímu propocení košile při tanci? Samé otázky…

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 4.11.19 18:45

@Vinca_minor

přeptala jsem se na Vaše otázky a:

Podpažní díly jsou vyrobeny ze 3 vrstev. Vnější a vnitřní vrstva je vyrobena z Micromodalu. Vnitřní vrstva je vyrobena ze speciální membrány, kterou neprostupuje voda, ale teplo ano. Zablokuje tak pot, ale podpaží stále může „dýchat“ a pot odpařovat.

Materiál Micromodal je vedený jako 2× jemnější než klasická bavlna. V tomto případě jsme využili trošku nepřesně slovo příjemnější. Kdo ale má zkušenost s tímto materiálem, dá nám jistě za pravdu, že se jedná o materiál vskutku luxusní a na dotyk velice příjemný.

V té nejvíce problematické části těla (podpaží) tričko ochrání i při nadměrném pocení, třeba i při celonočním tanci.

Krásný večer


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.19 19:28

@Vinca_minor prostě,, pemprska,, v podpaží


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.19 00:39

Existují podpažní vložky, které se dají dát i do trička za stovku nebo přímo do košile. V čem je tričko za devět set s všitou vložkou lepší?

lterka
1 příspěvek 19.1.20 14:49

Nabízím spodní trička covert vel. M

Jitka_74
14 příspěvků 12.8.21 07:55

Podpažní vložky mě zajímají, kde se dají sehnat?

Jitka_74
14 příspěvků 12.8.21 07:57

Máte někdo obrázek jak podpažní vložky vypadají?

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek