Karmínová barva je odstín červené barvy, který se velmi podobá bordó barvě nebo vínové. Na rozdíl od vínové má v sobě méně modrých tónů.

Kombinace s karmínovou barvou

S karmínovou na býka

Když spojíte karmínovou barvu s černou, vytvoříte vášnivý Carmen efekt a proměníte se v osudovou ženu. Pokud chcete efekt odlehčit, vyměňte černou za bílou a už budete působit lehce koketně.

Nepřeplácat!

Jeden karmínový kousek zcela stačí k tomu, aby zaujal. Doporučujeme karmínovou zbytečně neubíjet kombinací s mnoha barvami. Skvěle bude vypadat tato barva například s neutrální velbloudí béžovou.

Pokud byste přeci jen chtěli vytvořit nějaký zajímavý outfit s karmínovou, řiďte se pravidlem: méně je více. Ke karmínové sukni zvolte tmavě zelený svetr, ale zbytek outfitu laďte do neutrálních barev.

Čtěte také heslo o červená barva a bordó barva.

Karmínové outfity

Peklo radí: Jaké doplňky ke karmínovým šatům?

linda21: „Doplňky volte rozhodně ve stylu šatů - jednoduché, elegantní, nic masivního - náušnice a slabší náramek nebo výrazný prsten by měly stačit.“

cleira: „Šaty mají výrazný střih, takže bych volila jen decentní náušnice (např. jednoduché perličky a třeba jeden nápadnější prsten doladěný k náušnicím. Nebo můžete vyměnit prsten za decentní náramek.“

Další tipy >>

Diskuze o tomto tématu:

Prozatím nejsou k tomuto tématu uvedené žádné diskuze.

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek