Doplňky + boty k šatům

Vložit odpověď
miramis

5.1.16 13:53

Dobrý den,
můj dotaz má dvě části:

a_ sháním boty k šatům. Ty jsou prakticky totožné jako na obrázku (barva, materiál, střih), až na mašli v pase. Ta na skutečných šatech chybí. Sháním boty, nejlépe černé, na podpatku (pod 8cm), ale takové, ve kterých by se dalo pohodlně chodit. Háček je v tom, že mám širokou nohu a obyčejné lodičky mi z ní padají. Nepomáhají ani rozličné druhy gelových polštářků pod chodidlo či patu.
To, co sháním jsou tedy boty vhodné k šatům, ideálně s páskem kolem kotníků či přes nárt, tak aby z nohy neklouzaly, ale zároveň se v nich dalo pohodlně chodit. Dalším faktorem zužujícím výběr je fakt, že mám větší kloub od palce u nohy a do páskových bot se většinou nevejdu ničím jiným, než právě prvním článkem palce. Proto se poohlížím po uzavřených botách (neb esteticky ten kloub také zrovna nevypadá.. :D)

Mission impossible? doufám, že ne :D

b_ vlastním asymetrický pixie účes a nejsem si jistá, jaké doplňky k šatům zvolit.

Uvítám každou radu. Ples je příští týden.

Děkuji velice!

miramis

Najdete v encyklopedii: Červená barva

 

Můžete zkusit taneční boty. Prodávají se i různé šířky. Třeba u Hellera. Sřihově třeba jako na obrázku. Jinak vyrobit na míru, ale to za týden asi nestíháte.
http://www.hellerdance.cz/…buv-151-5931
Mimochodem šaty jsou nádherné a s vaším účesem budete úžasná. Doplňky podle bot, ale asi nic moc výrazného. I tak Vás všichni uvidí pro ty šaty :)

miramis: Odpověď mi pomohla, děkuji!

SkyP +2573/-702

5.1.16 15:03

 

Taneční boty byť z nejlevnějších cenových kategorií dobrou volbou jsou, je třeba však důrazně upozornit, že v těch botech se může chodit jen ve vnitřních prostorách, rozhodně ne „po venku“, mají semišovou a celkem tenkou podrážku, takže by se velmi rychle zničily.

Moir +23897/-3816

6.1.16 08:43

 

Přikláním se k nějakým tančením botkám, které klidně můžete volit v černé barvě, jak jste chtěla. Pokud byste chtěla jiné, stejně vám asi moc neporadíme. Podobné problémy má moje mamka a každé boty musí prostě zkusit.
Váš účes je k šatům skvělý, umím si představit uhlazenou variantu stylingu stejně jako nějaké vlny. Šaty mají výrazný střih, takže bych volila jen decentní naučnice (např. jednoduché perličky a třeba jeden nápadnější prsten doladěný k naušnicím. Nebo můžete vyměnit prsten za decentní náramek.
http://www.hellerdance.cz/data/blob/productfile-20160105121853-584165060.jpg.400x600

Cleira +785/-156

5.1.16 17:53

 

V návaznosti na Moir hlásím, že třeba Kozdra (výrobce tanečních bot) na požádání a za úplatu boty i podlepí, aby se v nich dalo i ven (vyrábí i svatební boty)

Solathis +17180/-3435

6.1.16 15:51

 

Ty šaty jsou nádherné!!! Dejte pak fotku sem do galerie! S botami neporadím, ale doplňky rozhodně ve stylu šatů - jednoduché, elegantní, nic masivního - náušnice a slabší náramek nebo výrazný prsten by měly stačit.

linda21 +2183/-497

11.1.16 00:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek