Batohy pro prvnáky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
eeny-meeny
119 příspěvků 28.3.13 12:49

@Karin Díky za obrázek, vrátilo mě to do roku 1985:-).

A ještě k tomu pití: já si ho do školy nosila vždycky, u nás to bylo normální. Maminka mi dávala čaj do placatky od rumu a tu zabalila do alobalu, aby vydržel teplý. Fungovalo to:-).

yanulienka
382 příspěvků 29.3.13 19:19

Co se toho designu týče, byla bych opatrnější. Já jsem měla v první třídě poděděnou klasickou aktovku se šmoulama, která se ale rozpadla. Takže jsem ve 2. třídě dostala novou, podle svého vkusu - s obrázky. Postupem času jsem začla mít pocit, že už jsem na takové obrázky moc velká a snažila jsem se ukecat rodiče na novou tašku, což se mi v největším zoufalství podařilo (opravdu jsem z toho byla hodně zoufalá :-) ), až když jsem nastupovala po 5. třídě na osmiletý gympl.
Co se týče zmiňovaného Topgalu - taky jsem potom měla batoh této značky a byla jsem spokojená, byl praktický - hodně přihrádek, pohodlný, dlouho vydržel. Ale už je to pár let, tak nevím, jak se kvalita změnila… Jo, to byly časy :-)

Bara06
2039 příspěvků 29.3.13 19:57

My jsme taky pořídili Topgal, dokonce ve výprodeji loňské kolekce za nějakých 850,– + poštovné. Vypadá velice dobře a bytelně, praktické zkušenosti dodám tak v říjnu :c).

Dragowlin
262 příspěvků 30.3.13 09:56

Jé aktovky! Já měla tehdy na přelomu nového tisíciletí v první třídě aktovku se sněhurkou. Vydržela asi 3 roky, pak se pořídila aktovka s pejsky :)
Dnes bych dala vašim klukům do první třídy volnou ruku. Za nás vládl Pikachu, pikachu, pikachu a kdo ho neměl (kdekoliv) byl uplně mimo :)
Jinak dnes se tahá učebnic stejně jak tehdy - moc. Jak jsem přešla na gympl a odpadlo věčný tahání všech učebnic sem a tam byla jsem nadšená. I tak dnešní tašku mám těžkou a to si nenosím žádné učebnice. Jen sešit (maturanti to máme na háku) ale pití, svačina, pomůcky… Nojo krutej život studenta :)
http://im9.cz/…f250x250.jpg

Snoopy100
446 příspěvků 11.8.16 13:56

@Lachenauerin Omlouvám se za OT, ale Vás perzekuovali, když Vás načapali, jak pijete vodu z vodovodu? To ve Vaší škole musely být teda pěkné fůrie. My jsme kohoutkovou vodu pít směli, ale protože jsme byli (2. třída) mlsní, složili jsme se po nějaké té koruně na flašku sirupu a každý měl kelímek a udělal si šťávu. Toto vydrželo tak 3 týdny a pak na naši šťávu začali chodit žáci sousedních tříd a regulerně nám to vylemtali. My jsme si sirup sice bránili, ale jak se vypil, další už nebyl :-) a už dám pokoj

Klukovi jsem koupila do první třídy taky topgal. Nejdřív chtěl spidermana na batohu, který byl značně pofiderní… ale pak pravil, že je mu to vlastně jedno, ať vyberu, co se mi líbí a odmítal se na jiné tašky byť jen podívat.

quebrada
201 příspěvků 11.8.16 21:57

Kdyby to někoho ještě zajímalo, tak mám jen tu nejlepší zkušenost s batohy topgal - pro prvňáka i pro 3. -5. třídu.

SovaS
26 příspěvků 10.11.16 13:49

My jsme koupili synovi katovku asi za 1200 kč, ani nevím co to bylo za značku, ale po pár týdnech se začala trhat atd..
Tak jsme se naštala a pročetla, jaké aktovky jsou opravdu kvalitní, jaké značky a nakonec jsem objevila obchod v Praze, kde mají asi největší výběr aktovek vůbec (asi 150) a poradili mi značku McNeill. Aktovka byla teda pak trošku dražší, ale fakt drží ;) Syn je ve druhé třídě momentálně a spokojenost největší ;-)

vlm
4826 příspěvků 10.11.16 14:00

@SovaS ony dnes ty katovky nic nevydrží

VeronikK
1169 příspěvků 11.11.16 08:59

My tedy máme aktovky Emipo, jsou kvalitní a hlavně lehké! (A české) Obrázky mají celkem přijatelné. My jsme se s dětmi domlouvali, jaká by se jim asi líbila a napsali Ježíškovi.
Ale pro větší děti nedělají, tak na druhy stupeň musím vymyslet něco dalšího.

Julia55
41 příspěvků 15.11.16 11:19

A kde ty tašky třeba kupujete, aby byly kvalitní? V papírnictví asi nekupovat, co?
Konkrétně ta Praha by se mi hodila.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 14:48

@Kamilka623 Milá Kamilko, příště buďte nenápadnější. Jste z Hradce Králové a šoupnete nám sem vaši firmu. Poučení- za reklamu se platí.

Liiza90
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.16 08:43

Julia55: no tak v papírnictví bych už nekoupila, to jsem koupila prvnímu dítku a vydržela sotva rok :(
Ted druhému jsem koupila právě v Praze v obhodu detsketasky. Mají snad největší výběr aktovek pro prvnáky a nejen pro ně.

wendulinaa
40 příspěvků 10.7.17 14:52

Jako ono je vcelku jedno, jestli koupíte na internetu nebo v obchodě, když znáte značku, kterou kupujete. Já kupuji na www.bagmaster.cz když si nejsem jistá, tak mi poradí na chatu, ikdyž mají produkty dobře popsané, tak to docela pomůže.

Hviizda
28 příspěvků 11.7.17 23:32

My jsme kupovali batoh na internetu. Výběr byl široký a seděl dobře.

Ilusina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.17 13:20

A jaký tip batohu a od koho? Potřebuji školní batoh pro dceru, jde do třetí třídy.

rineke
160 příspěvků 18.7.17 13:49

@Ilusina Mám dobrou zkušenost se značkou Dakine, vřele doporučuji. Na střední, kdy jsem to mívala těžké, jsem si od nich koupila batoh s kapsou na notebook a bederním pásem. Hodně mi to tehdy ulehčilo, a batoh mám i po letech, i když teď už s ním chodím jen na větší nákupy nebo se do něj balím na víkend. Partner má Dakine taky, i když jiný typ, a taky drží už roky… On ho navíc nosil denně do školy a nyní denně do práce, takže je zatíženější než ten můj.

rineke
160 příspěvků 21.7.17 04:55
Bagmaster.cz

200 Kč sleva na školní aktovky a batohy - zde (O2 extra výhody).

Hviizda
28 příspěvků 22.7.17 18:41

Nakupovali jsme od bagmasteru, perfektní výběr, dcera jde do čtvrté třídy. Ta už si vybírala více méně sama, akorát jsem pohlídala, aby měl pevná záda.

Ilusina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.17 17:35

Batoh už máme objednaný, ale byla to fuška, bylo těžké si vybrat, protože všechny jsou krásné. A co potěšilo mají dopravu zdarma.

bilaorchidej
7 příspěvků 13.8.17 12:22

@Lachenauerin Dobrý den, asi už batoh máte, ale kdyby ještě někdo hledal inspiraci, tak já jsem brala pro studentku batoh Stil, je jednobarevný (červený), jednoduchý design, žádné kytky ani grafiti apod. Může jít i v šatech a nevypadá to vůbec špatně. Nakonec jsem tam za dobrou cenu sehnala i pro sebe batoh na notebook.

Liliennka
2 příspěvky 15.8.17 08:49

Dobrý den, my jsme zase moc spokojeni s batohem od Bollu :) Jejich matohy mají rouscí záda, takže předpokládám a taky trochu doufám, že dceři vydrží dlouho :)

Jordaan
8869 příspěvků 16.8.17 02:25

@Liliennka

Co znamena, ze „matohy maji rousci zada“?

marikahr
1016 příspěvků 16.8.17 07:49

@Jordaan znie to ako nejaká anomália mátohy, ale prečo nám o tom @Liliennka potrebuje písať do vlákna o školských batohoch.
Hmm… @Liliennka kšefty idú ťažko, co? :-D Máte to márne, tu to síce vyzerá, že peklo je mŕtve, ale mátohy ktoré tu zostali školské batohy nenosia :-D

Kousalka64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.17 11:09

Hlavně je důležité aby batoh měl pevné záda a taky aby nebyl větší než chuďátko dítko :D

Babula22
10 příspěvků 10.7.18 20:19

Synovi jsme koupili ergobag od thebagu. Chtěli jsme, aby měl kvalitní a pro záda šetrný batoh do školy.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek