Brože

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MP Katenka
12 příspěvků 16.2.12 15:14

Chtěla bych si koupit nějaké brože, bohužel jsem v obchodech ani na internetu nenašla nic, co by mě nadchlo. Nezná někdo nějaké e-shopy nebo kamenné obchody, které by mi doporučil? Díky :-)

Reakce:
Letefa
716 příspěvků 16.2.12 15:37

Chce to hledat a mít trpělivost, ale už několikrát jsem si krásnou brož vybrala v Bijou Brigitte.

Lavander
13 příspěvků 15.3.18 15:44

@MP Katenka a dívala jsi se na fler.cz ? Tam mívají zajímavé i originální kousky. Záleží jaký máš styl. Pokud chceš ale nějakou krásnou štrasovou, tak si najdi čas a obejdi pár obchodů se starožitnostmi nebo nějaké blešáky - bys nevěřila, čeho se lidi zbavují…

Sheba
388 příspěvků 26.3.18 12:22

Nemáte nějaký tip na kamenný obchod v Praze, kde by měli větší výběr broží? Budu zase v létě potřebovat sepnout výstřih u některých šatů. Mám jedinou nositelnou, přijatelnou brož a nebaví mě pořád ji přendávat.

Judy24
1193 příspěvků 26.3.18 14:11

@Sheba Zkuste pasáž Teta, která vede z Jungmannovy do Františkánské zahrady. Když půjdete tímhle směrem, tak po levé straně. Tam jich měli docela dost. Ale jinak bych taky doporučila fler, chce to trochu hrabat, ale najde se tam ledacos.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek