Chic důchodci

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ann-Marie  01.06.12 13:15
Chic důchodci

Tak tohle mi dneska udělalo radost!!! Zábavní, originální, kreativní a aktivní důchodci. A co je nejlepší nejedná se o žádné excentrické západáky, všichni pocházejí z… Warszawy! Škoda, že u nás nejsou takoví senioři k vidění. Nebo se pletu?

http://www.youtube.com/watch?…

Reklama

Reklama

Reakce:

MUDr.Lant
389 příspěvků 01.06.12 13:57

Vypadají fakt dobře, pán na první fotce je můj vítěz, hned za ním je paní v bílých šatech, akorát to peří (nebo co to je) bych nechala doma.
Poslední pán má motýlka a kšiltovku, vypadá rozverně, což o to, ale nějak mi to k sobě nejde. Kšiltovka to děsně sráží, i když to byl asi záměr.
A jestli takoví důchodci jsou i v ČR? Vídám dvě české důchodkyně, které bývají opravdu hezky a šmrncovně oblečené a co se týče důchodců (mužů), tam je to horší - bohužel neznám žádného.

uu  01.06.12 14:05

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:59

Ann-Marie  01.06.12 14:38

Kouknětě na to video, to je daleko lepší než ty fotky!

daniela11  01.06.12 14:53

Je to fakt hezké,škoda,že to je jen nahrané.Takhle se určitě sami neoblékli.

teresaK
55 příspěvků 01.06.12 15:04

Parádní video! Osobně jsem moc ráda pozorovala důchodce a starší lidi v Americe. Konkrétně třeba na Floridě či v LA. Nebylo to ani tak o módě, ale spíš životní styl. Tolik aktivit při kterých jsem starší lidi potkávala (sport, kino, kavárny, výlety atd). Tady většinu babiček vídám cestou nákup - lékárna - park - domů. Samozřejmě to zjednodušuju ;) Mám to štěstí, že mí prarodiče jsou opravdu hodně aktivní. Moc ráda taky vzpomínám na prababičku, která si i po devadesátce ráda vyšla do města ve vlastnoručně ušité halence! Byla to parádnice a uměla „se nosit“. Upřímně doufám, že to po ní jednou zdědím.

Pokud by náhodou někdo neznal: http://advancedstyle.blogspot.cz/

teresaK
55 příspěvků 01.06.12 15:09

@daniela11 Jak to víš? Vypadají, že se v tom cítí velmi dobře a přirozeně. Aspoň na mě to tak působí. Je ale pravděpodobné, že jim pro video pomáhal nějaký stylista. To ale neznamená, že se podobně neoblečou i běžně. Kéž by takových běhalo víc i v Čechách, že? :)

Ann-Marie  01.06.12 15:34

daniela11: autorka dělá takový polský sartorialist, vyšla už ji i kniha Fashion People Poland. Píše, že tyto úžasné důchodce potkala když lovila zajímavosti na polských ulicích, že se nejadná o žádnou stylizaci a že ji tak nadchli, že se rozhodla udělat i projekt věnovaný jen módním straším lidem.
Na fotkách i videu vypadají uvolněně a přirozeně, takže si myslím, že v podobných modelech chodí běžně. Voživené starší dámy z Adiných článků, by se asi do podobných modelů obléct nenechaly a když jo, tak by asi tu veselost zahrát nedokázaly.

katango
1356 příspěvků 01.06.12 16:04

Ten klobouk dámy na první fotce je boží.

Milli
2523 příspěvků 01.06.12 16:31

Ten pruhovaný klobouk do hněda je špičkový!
Nevíte, kde by se dal sehnat barevný (ne růžový nebo fialový) slamák s takhle širokou krempou?
Parádně vypadá taky ten uvázaný modrý šátek na druhé fotce.

m.amar
124 příspěvků 01.06.12 19:45

Bože! Tak to je sen!

Ziné
82 příspěvků 01.06.12 22:22

Vždycky se se zalíbením koukám na „babky parádnice“, které si oblečou pěkné šaty, vezmou si korále, kabelku, pěkné botky, nasadí apartní klobouček… a zajdou si někam na vínečko… Nedávno jsem jednu takovou pozorovala a říkala si, že bych chtěla být ve stáří jako ona…

daniela11  02.06.12 09:00

Tak o to se mi líbí víc.Takové důchodce potkávám spíš v itálii a Německu než u nás.A do Polska nejezdím.

runningfox  02.06.12 15:06

Všimněte si prosím jedné věci: všichni ti lidé mají normální postavy, jsou vlastně hubení. Navíc mají i pěkné držení těla, žádný hrby a zhrouceniny. Vypadá to že jsou i zdraví, nedovedu si totiž představit dámu v letech s inkontinentní pomůckou, jak obléká poloprůhledné šaty, stejně tak pána v upnutých kalhotách. Chcete-li ve stáří takto vypadat, musíte na tom zapracovat už v mládí. V prvé řadě zhubnout a sportovat. Jinak sice můžete mít narvanou skříň trendy důchdcovskými hadry, ale na sebe je nikdy nevezmete. Asi tak.

seznam.mih  02.06.12 16:22

Tak nemyslím si, že úplně každej můž ebejt ve stáří na tom takhle dobře. Moje babička měla rakovinu děložního čípku a chodila díky tomu na retgeny. Často prý. A díky tomu se ji oslabily střeva, takže potom měla takovej ten pytlik. K tomu měla astma. Už bohužel mezi námi není. Nicméně taky si to určitě zavinila sama, když kouřila a chlastala. Byla však hubeňoučká a malinká.

firefly
527 příspěvků 02.06.12 22:57

U nás je to vzácnější, nicméně v Praze přecijen často potkám dámy krásně sladěné. Nejvíce podobné asi lady z druhé fotografie.
Jinak, nedávejme prosím vinu jen nevkusu a nezájmu o módu u našich důchodců. Je potřeba zohlednit také výši našich důchodů a ceny, jak oblečení, tak ostatních věcí, které musejí ufinancovat.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Oblečená neoblečená Lake Bell na Emmy Awards 2017

Než se budete před plesovou sezónou radovat z nových šatů, raději... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama