Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (758) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

benyka
5384 příspěvků 09.11.17 12:50

@Oldyn Výborný nápad! (Tyhle rezistentní tiskové úlohy řeším jako správný domácí kutil - přes Print Screen a upravím v kreslicím programu.)

Oldyn
5540 příspěvků 09.11.17 13:36

@benyka
To by šlo. Díky!

giuliettka
276 příspěvků 16.11.17 15:22

Objednala som si balík na poštu, lebo som chcela aby darček pod stromekom bolo fakt prekvapenie. Vyzdvihla som ho, zaplatila a neriešila nič viac a teraz mi po týždni prišla výzva, že som si nevyzdvihla balík, že čaká na pošte a bude vrátený. Netušíte čo s tým? Isť n poštu a schuti im vynadať? Alebo čo vlastne? Nechať to tak a kašlať na mail?

Paris1789
1371 příspěvků 16.11.17 15:28

@giuliettka šla bych si vyzvednout i ten druhý balík

giuliettka
276 příspěvků 16.11.17 15:31

@Paris1789 Fakt si myslíš, že to poslali 2 krát? Idem pozriet teda maily, či som to prebhaživého neobjednala dvakrát, ale pochybujem, že by mi až tak šiblo.

benyka
5384 příspěvků 16.11.17 17:28

@giuliettka Nešiblo. Stát se to může. Nám se to stalo při objednávání lístků na exkurzi. První odeslání se tvářilo, jako kdyby neproběhlo, a pak jsme dostali lístky dvakrát. A taky dvakrát zaplatili, protože to bylo převodem z účtu. Vrátit to nejde, takže jsme před akcí stepovali u pokladny a přesvědčovali Japonce, aby lístky nekupovali v pokladně, ale od nás. Dost trapná zábava.

giuliettka
276 příspěvků 16.11.17 19:30

@Paris1789 V kine mi došlo jako si to myslela. :-)
@benyka Všetky čísla objednávávky, zásielky… všetko je rovnaké, objednala som to len raz. A kašlem na to, nikam na poštu nejdem, čo by som robila s dvoma globusami? :-D

benyka
5384 příspěvků 16.11.17 20:03

@giuliettka Tak jasně, to jde na jejich triko a nemusíte se tím zabývat.

Reklama

Ready
261 příspěvků 17.11.17 07:35
@giuliettka píše:
Objednala som si balík na poštu, lebo som chcela aby darček pod stromekom bolo fakt prekvapenie. Vyzdvihla som ho, zaplatila a neriešila nič viac a teraz mi po týždni prišla výzva, že som si nevyzdvihla balík, že čaká na pošte a bude vrátený. Netušíte čo s tým? Isť n poštu a schuti im vynadať? Alebo čo vlastne? Nechať to tak a kašlať na mail?

podle mě se stalo to, že si tam neudělali poznámku, že jste si to vyzvedla a tváří se jim to tam, že tam ještě ten balík je.
Když tam půjdete, tak budou mít perné chvilky, protože nebudou moct balík najít (jelikož už ho máte doma).

porjk
2281 příspěvků 18.11.17 08:41

@giuliettka pokud chodíte na stejnou poštu, jako já, budou ženy běhat sem a tam a po půl hodině vám ta, která si vytáhne nejkratší sirku, sdělí, že jde o omyl. A ještě se bude tvářit, že byste se jí měla omluvit. (Čerstvá zkušenost)

benyka
5384 příspěvků 18.11.17 09:02

@porjk Podle toho, jak to popisujete, se mi zdá, že na naší poště se tohle (nebo něco podobného) stává skoro s každou uloženou zásilkou.

KKristýna
473 příspěvků 18.11.17 09:57

@porjk Půl hodiny? Já naposledy šla s kamarádkou a čekaly jsme hodinu, aby nám sdělili, že omylem vydali pod tím číslem jinej balíček, takže je to jen omyl, protože teprve po hodině je napadlo, že by mohli do systému místo čísla napsat její jméno a podívat se na historii vydaných zásilek a zjistit, že se tam pod jejím jménem válí další tři věci. Jinak ten ztracenej balíček, co jí měli omylem vydat pod jiným číslem, z nějakého důvodu předali kurýrovi, který ho předal o dva dny později.

VeronikK
387 příspěvků 18.11.17 19:58
@porjk píše:
@giuliettka pokud chodíte na stejnou poštu, jako já, budou ženy běhat sem a tam a po půl hodině vám ta, která si vytáhne nejkratší sirku, sdělí, že jde o omyl. A ještě se bude tvářit, že byste se jí měla omluvit. (Čerstvá zkušenost)

To asi chodíte na poštu k nám. U nás to ovšem dělají opačně. Když se jdu po týdnu zeptat na balík, na který čekám, tvrdí, že nic nemají. Po čtrnácti dnech stále nemají. Pak ho tedy milostivě najdou, a tvrdí, že určitě dali do schránky upozornění (nedali), a že už tam leží čtrnáct dní…

MP blanka
900 příspěvků 18.11.17 22:00

Až sa hanbím, ale hlásim, že u nás je na pošte poriadok. Dúfam, že to nezakríknem!

MarryJu
285 příspěvků 19.11.17 13:23

@MP blanka Slovenska posta pracuje zrejmne efektivneji:-)

Ailouropardalis
56 příspěvků 19.11.17 19:26

Mně tento týden ČP doručovala doporučený dopis, nikdo nebyl doma, tak nechali oznámení. Místo toho, aby to hodili do schránky, kolem které museli při odchodu ode dveří nutně projít, pohodili jej na rohož u dveří. Ze všech možných scénářů, co se s tím mohlo stát od odnesení větrem či cizí osobou až po přehlédnutí, že tam něco takového je, se stalo to nejhorší - jako první jej objevil pes :) Z rozcupovaných kousků jsem pochopila, že mi přišlo psaní a naštěstí na poště stačila občanka a oznámení nechtěli, jinak jsme z toho s úřednicí mohly skládat puzzle.

Jordaan
7395 příspěvků 20.11.17 08:27

Nemate nekdo zkusenost s lampou na suseni laku na nehtech? Chtela bych si nejakou poridit, ale popisy a kritiky na amazonu jsou trochu matouci, takze se nejsem schopna rozhodnout. Da se to pouzit i na normalni lak nebo jen na gelovy? A co takova vec musi umet? Pouzivate to nekdo? Predem diky za odpovedi.

Moir
2017 příspěvků 1 inzerát 20.11.17 10:40

@Jordaan předpokládám, že funguje jen na laky, které jsou na to dělané, tedy s UV aktivní složkou

Jordaan
7395 příspěvků 20.11.17 11:56

@Moir

Uprimne receno, vubec netusim, jestli muj lak ma UV slozku :-). Jak se to pozna? Myslela jsem, ze to je proste na nalakovane nehty, aby rychleji uschnuly a ted z toho zacina byt desna veda. Maji laky z drogerie uv slozku, popr. kde se kupuji laky s uv slozkou? Ja vim, ze se ptam blbe, ale nic o tom netusim.

Jordaan
7395 příspěvků 20.11.17 12:07

Update

V DM prodavaji skutecne laky s uv slozkou. Bohuzel jen od dm znacky. Ma nekdo tip jeste na nejakou jinou znacku?

Brep
636 příspěvků 23.11.17 21:33

Chci se zeptat, máte zkušenosti se zrušením rezervace hotelu přes booking.com a s následným vracením peněz za rezervaci?

marikahr
418 příspěvků 23.11.17 21:38

@Brep Mam s tym skusenost; ak je rezervacia s moznostou zrusenia bez poplatku, tak to prebehne uplne hladko

MP blanka
900 příspěvků 23.11.17 22:49

Rada by som vedela, aj keď to k životu absolútne nepotrebujem, prečo mám pri mojom nicku už dlho počet príspevkov 861. Na MP som sa zaregistrovala niekedy v 2011 a len predpokladám, že sa to od začiatku nejako počítalo, asi od 1, nie? Skontrolovať to nemôžem, lebo som sa v histórii našla iba od konca januára 2012. Letmým pohľadom na posledné stránky vidím, že je to u vás, ostatných prispievateliek rovnaké. Ako hovorím, netrápi ma to, len - načo tam potom ten údaj vôbec je?

Jordaan
7395 příspěvků 23.11.17 23:00

.

Jordaan
7395 příspěvků 23.11.17 23:03

@MP blanka

Kdyz napisete dalsi prispevek, tak se to cislo o 1 zvysi. Nejde o cislovani jednotlivych prispevku, ale o celkovy pocet prispevku.

Stránka:  « Předchozí 1 1757 1758 1759 1760 1761 1762 1763 1764 1765 1766 1767 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Benetton upadá. Zakladatel se rozhodnul zasáhnout

Zakladatel módního řetezce Benetton se vrací. Chce zachránit... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Módní divadlo v Miláně očima fashion blogerky

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Domov módy ožívá dvakrát do roka - v únoru a v srpnu, kdy se koná... Celý článek

Reklama