Oblékání dětí - kde nakupovat?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ciba
2 příspěvky 31.5.12 21:16
Děti

Dobry den, jsem tu zacatecnik, ale krome toho, ze resim sebe a svoje oblikani, resim taky oblikani pro svoje predskolni deti. Mam holky a rada je oblikam jako deti a ne jako male dospele. Zaroven se mi ale libi, kdyz jim to slusi, kdyz na sobe nemaji kriklave ruzove, flitrovane a disneyovske postavicky a neni to napul z umele hmoty. Nemate nekdo tip, kde dobre nakupovat v pomeru kvalita/cena? Muj ideal je cesky vyrobce, veci s napadem, kvalitnejsi material, ktery par sezon vydrzi… Diky!

Reakce:
ciba
2 příspěvky 31.5.12 21:42

diky moc! Hledala jsem presne tohle tema, ale nenasla …

TeriBeri
1 příspěvek 2.3.13 10:03
Obchod 4baby na Chodově

Shodou okolností jsem natrefila na nově otevřenou prodejnu dětského oblečení na CHodově v OC Růže. Mají tam zajímavé oblečení pro děti, které jsem v jiných obchodech neviděla. Kombinace nového a outletového oblečení. Mají opravdu zajímavé kousky. Doporučuji!

Deniska55
5 příspěvků 8.11.13 20:41
Oblečení

Ahoj. Já svým dětem nakupuji oblečení někdy přes internet někdy normálně v kamenném obchodě. Mám oblíbený internetový obchod prodite.com. Tam je velký výběr a navíc se jedná o kvalitní materiál, objednávka je velmi rychlo vyřízená. Určitě tam nakoupím zase něco na Vánoce.

zuzaroza
729 příspěvků 8.11.13 20:57

@Deniska55 Četla jsem porodite.com …

cinnnamon
220 příspěvků 8.11.13 22:41

Podla mna ma krasne detske veci Lindex. Su napadite, uzasne vzory, kvalitne a dlho vydrzia.

Terezka_Z
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.15 13:51

Až budete shánět dětské outdoorové oblečení pro své ratolesti, vyzkoušejte eshop outdoorbaby.cz. Mají kvalitní dětské oblečení, které vydrží + spoustu dalších doplňků na cesty!

007bohunka
658 příspěvků 27.1.15 09:59

@cinnnamon Já též uznávám Lindex. No a ceny nejsou tak katastrofální.

Lála_druhá
471 příspěvků 27.1.15 10:17
@zuzaroza píše:
@Deniska55 Četla jsem porodite.com …

Já četla poradite.com.

Damča
1 příspěvek 2.7.15 11:26
Kde nakupovat

Ahoj, já radím dětské second handy, dají se tam nakoupit originální kousky a taky úplně nové. Nebo dětské bazary. Z obchodů mám ráda http://www.funbaby.cz taky se občas potkám s kámoškami a vyměníme si občas oblečení.

LauraIsova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.17 15:09

Mohla bych poprosit o doporučení nějakého specializovaného obchodu, kde seženu dětské funkční a sportovní oblečení?

Gorilka
1233 příspěvků 3.7.17 15:11
@LauraIsova píše:
Mohla bych poprosit o doporučení nějakého specializovaného obchodu, kde seženu dětské funkční a sportovní oblečení?

moira.cz - to prádlo je funkční a mají i dětské

Karin
3948 příspěvků 3.7.17 19:30

Ale nezavrhujte ani Mimibazar apod. :-)
Malá Karin většinu věcí podědila nebo je má z druhé ruky. Ještě pořád je ve věku, kdy dokáže z čehokoliv za pár měsíců vyrůst, takže nové věci kupuju tak z 20 %.

rineke
160 příspěvků 4.7.17 10:43

@LauraIsova Slyšela jsem kladné reakce na tento obchod , ale vlastní zkušenost (ani děti) nemám.

Mamina4232
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.17 08:31
Nákupy reakce

Záleží jestli chceš eshop nebo někde trajdat. Já nakupuju pro malou(a pro sebe) z unimoda

BarcaAri
631 příspěvků 6.7.17 20:13
@Mamina4232 píše:
Záleží jestli chceš eshop nebo někde trajdat. Já nakupuju pro malou(a pro sebe) z unimoda

Strcte si tu unimodu do nekam, tady to na nikoho neplati, naopak.

vlm
5009 příspěvků 24.3.20 22:25

@Marta05 A protože jsme měli holku a ted čekáme kluka,
MĚLI??? už nemáte?

isko
1751 příspěvků 24.3.20 23:21

Mě vždycky fascinuje, jak jsou některý lidi tak hloupí, že ani nevidí, jak jsou hloupí.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek